Evde Kuranı Kerim öğrenmek

günaydın canımm

ben çalışıyorum hafta içi hafta sonlarım tatil sadece

mahallemde diyanet işl.vekuruna kursu var ama hafta sonu yeterli sayı olmadığı için açmadılar
benım tek artık babam hoca (yani imam falan değil sadece çocukluğu kuran kurslarında geçmiş )kuranı çok güze l okur bende hafta sonları babam çalıştırıyorr tabi onlar burda olduğu sürece

hangi sistem sana iyi geliyorsa ordan öğrenmek iyi canım
ben bugun 6 dersi tekrar edicemm ben sanırım pazara kadar kuranı kerime geçerim babamlar burda iken haftasonu gider biraz daha çalışırım

yeter ki isteyelim rabbim yardımcı oluyor

Aaa çok güzel babanın yardımcı olması maalesef babamda eşimde bilmiyor benim . Olsun sen bayagi ilerlermişsin masallah . Hemde çalışarak ben ev hanımıyım vakit zor buluyorum inanki .

Bugunki çalışmam

Otre hareke
Otre harekenin uzatılması

Kuran öğreniyorum video 9
Kuran öğreniyorum video 10

Ayy inşallah canım yasin okuyanlara falan öyle imreniyorum ki rabbim bizede nasip eylesin . Ben hamileyken türkçe meali hatim etmiştim. O zaman çok etkilendim . Hep istek var ama kısmet olmuyordu

bende şuan tefsirde okumaya çalışıyorum hergün

evet bende imreniyorum açıkcası

sadece ibadetlerini yerine getirenleri gerçekten kıskanıyorum normalde kıskanç değil ama

bende şuan tefsirde okumaya çalışıyorum hergün

evet bende imreniyorum açıkcası

sadece ibadetlerini yerine getirenleri gerçekten kıskanıyorum normalde kıskanç değil ama
Zaten imrenmezsek heves olmaz hırs olmaz devam edebilmek için gerekli canım çok güzel Allah devamlı kılsın:)))))

Bugunki çalışmam

Konu - cezm(sukun)

Kuran öğreniyorum video 12
Elif be cüzü konu tekrarı

Yarına misafirim var .aksama da ben misafirlkteyim .inşallah çalışabilirim hafta sonu yogun geciyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…