Evde Kuranı Kerim öğrenmek

hayırlı cumalar canım

nasıl oldunnn merak ettim seniiii
Merhaba canım iğne serum ancak duruyorum ilaç fayda etmedi bütün kış ilk kez bu kadar ağır oldu bademcigm sagolasin bu arada hasta da oldm bitince okumaya başlarım inşallah çok ara verdim yaa .sen nasilsin çok güzel gidiyorsun Rabbim kabul etsin

Hayırlı ramazanların olsun canım

çok geçmiş rabbim tez zamanda şifa verir inşallah

canım ben iyiyim çok şükürrr bugun orucumuca bismillah dedikk

Merhaba Canım nasıl oldun bakalım

ben salı günden beri hastanede idik bakamadım kuran-ı kerime

ama oruc ve namazlara tam gaz devam

muhtemelen ctesi anca başalarım kuranı kerimm

Merhaba Canım nasıl oldun bakalım

ben salı günden beri hastanede idik bakamadım kuran-ı kerime

ama oruc ve namazlara tam gaz devam

muhtemelen ctesi anca başalarım kuranı kerimm
Merhaba canım kroniklesti sanki yarın başka doktora gidicem daha iyilesemedim sen nasilsin hayırdır kim hasta . Bugün bir kaç sayfa okudum ama basim ağrıdı hep orucun ilk haftası böyle oluyo genelde

Kur-an Hatim

18.cuz 347-352 sayfalarını okudum

allah kabul etsin cnım

Merhaba canım kroniklesti sanki yarın başka doktora gidicem daha iyilesemedim sen nasilsin hayırdır kim hasta . Bugün bir kaç sayfa okudum ama basim ağrıdı hep orucun ilk haftası böyle oluyo genelde

merhaba canım hayırlı cumalarınolsun

bende oruca 2 gün tutup bir gün ara vercem sanırım biliyorsun vertigo idim tetiklemeye başlıcak yineee öyle öyle idare

edecem inş. bugun de orucum yarın ara vericem aslında bugn versem de olacaktı

canım ablam küçük bir operasyon geçirdi onu başında idim 2-3 gün artık yarın başalrım inş.

sende git doktora lütfen inan sağlık olmadı mı gerisi boş hayatınn

allah kabul etsin cnım

merhaba canım hayırlı cumalarınolsun

bende oruca 2 gün tutup bir gün ara vercem sanırım biliyorsun vertigo idim tetiklemeye başlıcak yineee öyle öyle idare

edecem inş. bugun de orucum yarın ara vericem aslında bugn versem de olacaktı

canım ablam küçük bir operasyon geçirdi onu başında idim 2-3 gün artık yarın başalrım inş.

sende git doktora lütfen inan sağlık olmadı mı gerisi boş hayatınn
Çok geçmiş olsuncanim Rabbim acil şifalar versin ablana da sanada . Vertigo çok kötü ya o baş dönmesi ben çok hafif basım dönse duramam çocuklar elimizi tut çevir derler benim başım döner hemen ceviremem. Geldim doktora bakalım devlete iyi olmazsa özele giderim dedim ama herşey ateş pahası tek muayene 100 tl olmuş

Çok geçmiş olsuncanim Rabbim acil şifalar versin ablana da sanada . Vertigo çok kötü ya o baş dönmesi ben çok hafif basım dönse duramam çocuklar elimizi tut çevir derler benim başım döner hemen ceviremem. Geldim doktora bakalım devlete iyi olmazsa özele giderim dedim ama herşey ateş pahası tek muayene 100 tl olmuş

EĞER İÇİN RAHAT etmezse özel git canım çünkü inan sağlık olmadı mı gerisi boş evet herşey pahalı ama para bir şekilde kazanılıyorr ama sağlık kazanılmıyorrr aman dikkat et

X