Evde Kuranı Kerim öğrenmek

hayırlı cumalar canımm

allah kabul etsinn

evet bahaneleri sıralamaya geldimm

akşam resmen tembelik yaptımm okumadım allahım affet benı:olamaz::olamaz:
Hayırlı cumalar canım oluyor bazen öyle bence dünü bırakıp bugüne bakalım bak ne güzel mübarek gün bugün okumaya çalışalım namazdan sonra hazır abdestliyken iki sayfa yine okusak en azından calistiklarimizi unutmayız insallah

ay inşallah canım akşam okurumm
Canım bir hesaplama yaptım ramazan bitimine şu an 4 ay var. Her ay regldi misafirdi sadece 20 gün okuyabilsek toplam 80 günümüz var. Kuran i kerim 600 sayfa ve bitirmek için günlük 7 sayfa okumamız gerekiyor . Yoksa hatimimiz bitmez. Buna göre bir plan program mi yapsak bilemedim

Canım bir hesaplama yaptım ramazan bitimine şu an 4 ay var. Her ay regldi misafirdi sadece 20 gün okuyabilsek toplam 80 günümüz var. Kuran i kerim 600 sayfa ve bitirmek için günlük 7-8 sayfa okumamız gerekiyor . Yoksa hatimimiz bitmez. Buna göre bir plan program mi yapsak bilemedim

hımm aslında yapsak olur

sadece günlük 5 sayfa okusak hiç okumamaktan iyidir o zaman ben bugun biraz daha fazla okumaya çalışam yarın normale dönerimmm

ama ben şöle okuyorummmm

ınternetten hoca okuyor arkasında ben tekrar okuyrum

birde meal okumuyorum o kuranı kerimde yazılar küçük olunca zorlandım büyük kurandn okuyorum

aslında burda boş vaktim var ama abdetsiz ve başım açık olunca kabul olmaz diye okummuyorum

hımm aslında yapsak olur

sadece günlük 5 sayfa okusak hiç okumamaktan iyidir o zaman ben bugun biraz daha fazla okumaya çalışam yarın normale dönerimmm

ama ben şöle okuyorummmm

ınternetten hoca okuyor arkasında ben tekrar okuyrum

birde meal okumuyorum o kuranı kerimde yazılar küçük olunca zorlandım büyük kurandn okuyorum

aslında burda boş vaktim var ama abdetsiz ve başım açık olunca kabul olmaz diye okummuyorum
Ya şu an günde 5 okuruz bir iki aya hızlanır daha çok okuruz belki öyle de olabilir . Aaaa evet olmaz canım abdestsiz ve başı açık fırsat buldukça bakarsın napican mecbur

Sağol canım temizlikle uğraşıyorum bugün sen nasilsin güzel gitmisiin tebrik ederim seni :)

allah razı olsun canımm hamd olsun iyim

oooo kolay gelsinn bende ctesi sabah temizlik yaptım öğleye kadar sonra doğru işe gittim (ctesi ablama yardıma gidiyorum)

okumalarımıda genelde akşam ve yatsı namazından sonra okuyorumm inş daha güzel olacakkk

allah razı olsun canımm hamd olsun iyim

oooo kolay gelsinn bende ctesi sabah temizlik yaptım öğleye kadar sonra doğru işe gittim (ctesi ablama yardıma gidiyorum)

okumalarımıda genelde akşam ve yatsı namazından sonra okuyorumm inş daha güzel olacakkk
Hafta sonu ise devam diyorsun yani :) inşallah canım inşallah

X