Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Ben ekmeği de evde yapıyorum ya hiç çıkmıyoruz

Bugün kaynana aradı illa çocukları gorecekmis birde yufka verecekmiş eşimle çocukları çağırdı :KK53:
Bizi de kv. çağırdı .Ekmek yapıyormuş:)Eşim benim hanım sabah yaptı yedik dedi:)
Görmek istiyorlar demek onlarda haklı ama çıkmıyoruz:)Eşim işe gidiyor onuda gelince karantinaya alıyoruz:KK70:

Gönderme kız,fürüs var ana de 😈
beni anlatmayacağım bildigim için eşime verdim telefonu o da anlatamadi 🤷
Bizi de kv. çağırdı .Ekmek yapıyormuş:)Eşim benim hanım sabah yaptı yedik dedi:)
Görmek istiyorlar demek onlarda haklı ama çıkmıyoruz:)Eşim işe gidiyor onuda gelince karantinaya alıyoruz:KK70:
Bende eşime komple kolonya sıkıyorum işten gelmesine yakın kapı yanına koyuyorum sprey olanı 😁

O zaman çok bir şey kaybetmiyoruz:)
Eşim işi gereği satıyor ya bunları.bi sepet dolusu getirmiş eve hepsinden,deneyelim diye.
Oturuduk sepetin başına heyecanlı heyecanlı.yedikçe suratımız düştü :KK70:
Çarkıfelek,pitaya,altın çilek,pomelo (onu severim)rambutan,bael,druan,liçi vs
O gün ilk ve son oldu :KK70:
Kaç yıldır bi daha yemedik.allah muhtaç etmesin ama gözünü seveyim bizim sulu portakalın,elmanın 🥰

Eşim işi gereği satıyor ya bunları.bi sepet dolusu getirmiş eve hepsinden,deneyelim diye.
Kaç yıldır bi daha yemedik.allah muhtaç etmesin ama gözünü seveyim bizim sulu portakalın,elmanın 🥰
Adları bile değişik bende youtuberlae denerken izledim

beni anlatmayacağım bildigim için eşime verdim telefonu o da anlatamadi 🤷

Bende eşime komple kolonya sıkıyorum işten gelmesine yakın kapı yanına koyuyorum sprey olanı 😁
Üzerini salonda çıkarıp duş alıyor canım:)Salona girmiyoruz:)
Marketten gelenleri de bir süre orada bekletiyorum:)
Kolonya falan Allah'a emanetiz artık:)

Tabi canım,böyle bir zamanda dikkat etmeliyiz.allaj korusun birinize bişey olsa bir daha hiç göremeyecek ya 😔
Kendi ailemizle bile görüşmüyoruz

Aynen bizim kuru meyveler daha güzel:)
Elma,armut,incir,kayısı,üzüm,dut,vişne,erik ,kayısı ,şeftali kurutuyoruz:)Hepsi şahane:)

Bizim de salon karantina odası :)
Orda soyunup dökünüyo,kediyi bile sokmuyorum o odaya
Hey gidi misafir salonları heyy.bugünler için almışım tozunu çekmişim kapısını 🤦🏼‍♀️

Bizimki duş alıp gelior zaten iş geregi tüm işçiler duş almış oluyor

Ama zaten kuluçka döneminde bulasmiyormis öksürük ateş olduğunda bulaş oluyormuş o yüzden bizde dikkat ettiğimiz kadar ediyoru bizim sirkette daha yok ama valilik habire bildirim yapıyor çıkmayın diye

Dışarda çocuk oynuyor hala bizim buralarda

Annem diyor herkes parkta bahçede dolaşıyor

Anlayamıyorum ben bu insanları 🙄

Bizim de salon karantina odası :)
Orda soyunup dökünüyo,kediyi bile sokmuyorum o odaya
Hey gidi misafir salonları heyy.bugünler için almışım tozunu çekmişim kapısını 🤦🏼‍♀️
Aynen canım önce düzenli bırakıyordum şimdi gelende yok:)Diğer alanları kullanıyoruz.Aklıma salon geldi.Oraya kimsede girmiyor.En azından kıyafetleri orada kalıyor.Gelince önce elini yıkıyor sonra çıkarıyor yine yıkıyor:KK70:
Eşimde Allah'tan titiz:)

Aynen canım önce düzenli bırakıyordum şimdi gelende yok:)Diğer alanları kullanıyoruz.Aklıma salon geldi.Oraya kimsede girmiyor.En azından kıyafetleri orada kalıyor.Gelince önce elini yıkıyor sonra çıkarıyor yine yıkıyor:KK70:
Eşimde Allah'tan titiz:)
Çok şükür 😍
Benimki de girişte ateşini ölçüp öyle giriyor eve :KK70:

X