Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Yakşamlar Jennammm :KK200:
Nanam nasıl ateş durumun... Normal seyrindedir inşallah. :KK200:
Boncukum hala şaşkınım ablasının kuzusu rakibimiz olacak gibi ...cesaretine hayranım. Ne iyi ettin de geldin... :KK60:
N Nana ' mın ateşi mi yükseldi acaba dedim ...kurabiye bölümü bugün bayağı sıcak geldi...megersem baloncuk buradaymis :KK60:
Yaaa teşekkür ederim canım ablacım❤️
Ben size rakip olamam ama öğrenciniz olurum 🎈

Bende bugün kete yaptım ekmek yapmayayım diye, benimde annem gaza geldi mantı istedi nasıl geçecek evde zaman böyle bilmiyorum 90 kiloyla bitecek evde kalma 2-3 ay daha devam ederse :KK43:
Aynen canım istekler bitmiyor ve evde cidden yapacak başka bir şey yok:)Yemek yap,,toparla,tekrar yap:)Düşün yarının yemeğini bile bugünden ayarladım.Ekmek yapalım,kurabiye yapalım:)31'inde kızların doğum günü yarın birde pasta yaparız ohhhh:kızgın:

Yakşamlar Jennammm :KK200:
Nanam nasıl ateş durumun... Normal seyrindedir inşallah. :KK200:
Boncukum hala şaşkınım ablasının kuzusu rakibimiz olacak gibi ...cesaretine hayranım. Ne iyi ettin de geldin... :KK60:
N Nana ' mın ateşi mi yükseldi acaba dedim ...kurabiye bölümü bugün bayağı sıcak geldi...megersem baloncuk buradaymis :KK60:
Yakşamlar canım,hoşgeldin 😍😍

Aynen canım istekler bitmiyor ve evde cidden yapacak başka bir şey yok:)Yemek yap,,toparla,tekrar yap:)Düşün yarının yemeğini bile bugünden ayarladım.Ekmek yapalım,kurabiye yapalım:)31'inde kızların doğum günü yarın birde pasta yaparız ohhhh:kızgın:
Ben dün aksam 11 de ıslak kek yaptım düşün gerisini :olamaz:

X