Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Yok ya göründüğü gibi değil.yarışma kurallarını bilmeden iyi niyetle yapılan bişey,buşrayla alakası yok.
Büşra için demiyorum haberi olmadığı için ,ama ortada iyi niyet Yok burda herkes hakkıyla oy bekliyorken farkedilmese belki de sen birinci olamayacaktin haksızlığa ugrayacaktin.

Canım anestezi onayının belli bir süresi var mı...en azından o cepte diyelim...bu süre zarfında bir sorup soruşturalim ...sağlığın eğitimle ne alakası varmış ...birlikte toplantı yapıldı diye aynı mı olurmuş...cimere yazardım ben olsam ...senin durumun hayati bir risk tasimasa da sıkıntı veren hayat kaliteni düşüren bir durum...gencecik kizsin yaşlı değilsin ki bir köşeye çekilip bekleyesin...anlamaları lazım... :KK43:
Inşallah onu da bir süresi yoktur ,tekrar aynı şeylerle uğraşmak zorunda kalmayayim:KK43: Bazıları çok ağrılı testler. Hiç aklıma gelmedi Cimer'e yazmak,yurt genelinde alinmiş karar herhalde diye düşündüm. 1 senedir bu şekilde nerdeyse ,çok zor gerçekten:KK43: Bağlantısını ben de anlamadım,okul tatiliyle ,ameliyat ne alaka 🤷🏼‍♀️

Büşra için demiyorum haberi olmadığı için ,ama ortada iyi niyet Yok burda herkes hakkıyla oy bekliyorken farkedilmese belki de sen birinci olamayacaktin haksızlığa ugrayacaktin.
Herkes oy isteyebilir diye düşünmüş banlanan kişi.o yüzden haksızlık olacağını düşünmemiştir

Evet ,tahmin ettiğim gibi. :KK43: Abim özelde olabilir diyor ,para işini halledersen falan dedi. Ama bence orda da olmaz değil mi? Para verince virüs etkisini mi kaybedecek yani ?
Özellerde illaki yapan bulursun.para,gözü kör olası para
Gerekçe de şuymuş,sende covid-19 varsa sağlık ekibine bulaştırabilrisin ya da tam tersi sağlık çalışanında varsa senin hayatın riske girebilir.
Şuan branşı ne olursa olsun tüm dr ve sağlık çalışanları alarm durumunda bekliyormuş

Inşallah onu da bir süresi yoktur ,tekrar aynı şeylerle uğraşmak zorunda kalmayayim:KK43: Bazıları çok ağrılı testler. Hiç aklıma gelmedi Cimer'e yazmak,yurt genelinde alinmiş karar herhalde diye düşündüm. 1 senedir bu şekilde nerdeyse ,çok zor gerçekten:KK43: Bağlantısını ben de anlamadım,okul tatiliyle ,ameliyat ne alaka 🤷🏼‍♀️
Yok yavrucum ya....korona hastaları artar diye teyakkuzda bunlar...hastanelerdeki durumlar hakkında da bilgi vermiyorlar ki....

Özellerde illaki yapan bulursun.para,gözü kör olası para
Gerekçe de şuymuş,sende covid-19 varsa sağlık ekibine bulaştırabilrisin ya da tam tersi sağlık çalışanında varsa senin hayatın riske girebilir.
Şuan branşı ne olursa olsun tüm dr ve sağlık çalışanları alarm durumunda bekliyormuş
O da ben de yok zaten,sinirim bozuldu,bende ki şansa bak ya :KK48:Kız kardeşim çok tatlı,abla ,Allah aşkına dua etme tamam,sen ettikçe terse dönüyor dedi:KK70: Herkes ikna oldu ki,bende şans yok 🤷🏼‍♀️

Vardır inşallah bir hayır canım, belki de hayırlısı bu :KK60:
Öyle tabi canım neler atlattin bu da geçecek elbet birazdaha sabır , ameliyatlı halinle virüse yakalanma ihtimalin çok daha yüksekti.kizma ama iyi oldu bence
Virüs testi negatif cikanda bile virüs varken ameliyat olmanı söz hakkım olsa bende istemem :KK19:

Öyle tabi canım neler atlattin bu da geçecek elbet birazdaha sabır , ameliyatlı halinle virüse yakalanma ihtimalin çok daha yüksekti.kizma ama iyi oldu bence
Virüs testi negatif cikanda bile virüs varken ameliyat olmanı söz hakkım olsa bende istemem :KK19:
Ben her türlü imzayı vermeye hazırdım,Allah affetsin ,o kadar zorlaniyorum. En iyisini o bilir,ondan gelen her şeye eyvallah 🥰

X