Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Kendisi bilgi verecektir, ben bilgisi olmadığını düşünüyorum.
kendisin haberi olmadığına eminim diyorsunuz.o son verilen oyları silip yarışmaya devam edemez mi
İyi gidiyordu çünkü.

Eminim diye bir cümle kurmadım abla sadece kişisel fikrim bilgisi olmadığını düşünüyorum dedim ve bunun da altını çizdim.

Milli eğitimle ne alakası varmış ki?
Üzüldüm mü desem,hayırlısını istedik buymuş mu desem bilemedim kuzum
Ruh halini tahmin edebiliyorum

Milli eğitimle ne alakası varmış ki?
Üzüldüm mü desem,hayırlısını istedik buymuş mu desem bilemedim kuzum
Ruh halini tahmin edebiliyorum
Onlarla paralel çalışıyoruz dedi canım ,onlar tatili uzattı,bizde de uzadı dedi. Ben çok üzüldüm,çünkü yılbaşını bile bulabilirmiş. Bundan sonra ortalık daha çok karışacak yani,belli bir sey

Daha küçük bir ilde olma şansın yok mu kuzum?
Balıkesir mesela?
Burda şuan o yoğunluk yok.bi telefon trafiğiyle öğrenemez misin?
Ülke genelinde geçerli sanırım kuzum,yoksa Balıkesir bana yakın. Özel hastanelerde yapılıyormuş galiba,paran varsa her şey kolay Tanidigim yok o tarafta,olsa sorarım ama yok

Hadi ya cerrrahi olamayacak derken bir süre mi olamayacak dedi ileri bir tarihte gel falan demedi mi kuzum...çok umitliydim bu sefer....
Olmadı için bir sakınca yok ama virüsten dolayı şu an olmaz. Ne zaman olur ,onu da bilmiyoruz dedi. 30 Nisana kadar zaten kesin olmayacak dedi Anestezi onay verince ben de çok umutlandım ama olmadı

Olmadı için bir sakınca yok ama virüsten dolayı şu an olmaz. Ne zaman olur ,onu da bilmiyoruz dedi. 30 Nisana kadar zaten kesin olmayacak dedi Anestezi onay verince ben de çok umutlandım ama olmadı
Canım anestezi onayının belli bir süresi var mı...en azından o cepte diyelim...bu süre zarfında bir sorup soruşturalim ...sağlığın eğitimle ne alakası varmış ...birlikte toplantı yapıldı diye aynı mı olurmuş...cimere yazardım ben olsam ...senin durumun hayati bir risk tasimasa da sıkıntı veren hayat kaliteni düşüren bir durum...gencecik kizsin yaşlı değilsin ki bir köşeye çekilip bekleyesin...anlamaları lazım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…