ev arkadaşım ve televizyon

treebeard

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
171
374
merhaba arkadaşlar.
sorunum şu, bir ev arkadaşım var. kendisi benden 3 yaş küçük, gerçi konunun yaşla ilgisi yok da neyse. defalarca uyarmama rağmen televizyon karşısında sızıp kalıyor ve televizyonun sesi maalesef odama geliyor. gece saat 3 gibi sesten uyandım. kulaklık takıp uyumak zorunda da değilim. kaç defa söyledim ama sonuç yok. sabaha karşı uyanırsa kapatıyor. sinir harbi yaşıyorum. artık konuşmaktan yoruldum ama benim de uyumaya ihtiyacım var ve sabah erken kalkıp çalışmam gerekiyor. anlasın diye sabah beş buçukta kalkıp gürültülü bir şekilde kahvaltımı hazırladım telefondan video açtım oturdum yedim mutfakta.

bir de şu huyu var, ben ne zaman kendime bir şeyler hazırlasam gelip bakıyor, mutfakta bir şeylerle uğraşır gibi yapıyor gidiyor. ne zaman markete gidip gelsem aldıklarıma bakıyor göz ucuyla. kirayı ve faturaları bölüşüyoruz. iyi bir insan, kötü de değil ama böyle huylarından dolayı sinir harbi yaşıyorum.

sizce ne yapmalıyım?

Hiç de iyi biri değil, özgürlük başkasının özgürlüğüne girdiğinde biter.

Her gün onun sorumsuzluğundan kalitesiz uyku ile işe gidiyorsun.

İnsan olan en kötü alarm kurar tv de alarm oluyor uyuma saatine yakın ayarlıyorsun yarım saate kapanıyor kendi kendine

35 az buz bi yaş değil ayrı ev vakti gelmiş.

evet ne yapacağımı şaşırdım televizyonu bozacağım artık. ama nasıl yapacağım bilmiyorum.

Ne dedi ne yaptı peki ndjdj

çözülmezz ev arkadaşlığı böyle işte, problemli bir olay karşısında gereken tedbiri 1 kez almadıysa hiç almaz.
Uydu yayınsa kabloyu kes, değiştirmek de pahalı zaten hdjdjdkd

Benim de vardı böyle en son zaten birbirimize girmemize ramak kaldı, suratına yapıştırcaktım ki biliyorum darp raporu alacaktı ama hak etmişti içimde kaldı hdjdkd başkası olsa saç baş yolup polise verirdi o kadar diyeyim

Siz de odadan son ses müzik açın tv yi bastırsın, bakalım ne yapıyor kendi rahatsız olunca

Ne dedi ne yaptı peki ndjdj
Atarken görmedi ama benim attığımı tabi ki anlamıştır. Aynı gün suratına pis pis bakıp kapıları falan çarpmıştım, hiçbir şey yapmadı nedense. Gamsız. 100 sene yaşar böyleleri. Bundan birkaç ay sonra çok daha asabımı bozmasıyla bir gece cinnet geçirip gece 3te çilingir masası devirmeli, misafirlerini evden kovmalı bir gece üstüne 1 haftada çıktı gitti evden. Benim şansım benim yanıma sonradan gelmiş olmasıydı tabi

Tırsıyomuş o senden bxbxb

ben kaldırıp atamam ki uydu alıcısını. kumandayı da aynı şekilde. napabilirim yana yakıla düşünüyorum. elli defa uyardım hala değişen bir şey yok. allaha havale ediyorum artık umarım onun da canı yanar. uykusuzluk çok zor.

Ev kimin evi normalde? Ayni anda mı tuttunuz evi? Ben olsam söker tvyi kendi odama takarım tv atılır mı sorarsa da 10 kere uyardım, sen çözmek istemedin ben kendimce böyle çözdüm dersin.

Ev kimin evi normalde? Ayni anda mı tuttunuz evi? Ben olsam söker tvyi kendi odama takarım tv atılır mı sorarsa da 10 kere uyardım, sen çözmek istemedin ben kendimce böyle çözdüm dersin.
yok ben sonradan taşındım ama farketmez. sonuçta giderler ortak. yaptığı saygısızlığın hiçbir bahanesi olamaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…