Etkisini gördüğünüz dualar

Nilnehir111

Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2022
143
95
32
Öncelikle merhaba şuan izindeyim evdeyim bu zamanimi değerlendirip dua etmek istiyorum Okuduğunuz etkisini gördüğünüz dualar nelerdir şuan 313 ayetelkursi ve salati Tefriciye düşünüyorum varsa yazarsanız çok sevinirim

Ben yillar önce bircok olmasini istedigim seyler icin kücük büyük fark etmedi hep 4.444 salati tefriciye okudum, cok sükür okuduklarim kabul oldu. Inanin olmayacak seylerdede 4.444 salati tefriciyeyi bitiremedim. Anladimki bunu samimi söylüyorum olmayacak seylerde bitiremiyorsunuz hep birsey araya giriyor.

Ne kadar süre sonra oldu ?

Kaç günde bitirdiniz genel olarak? Bir de tek başınıza mı okudunuz?

Aynen öyle, olmayacak şeyde bitiremiyor insan, sayı karışıyor, okumak istemiyor çok ilginç

İnanarak ettiğim her dua gerçekten kabul oldu böyle bir tane açıp internetten okuduğum duanın kabul olduğunu gördüm ertesi gün .Ama inanmayarak yaptığım içimden kabul olmaz dediğim ne varsa gerçekten olmadı ne yaptıysam .inanmak inanç çok önemli teslimiyet sanırım

Duanın gücüne çok inanıyorum hayatımın mucizesini doğumda yaşadım.
Suyum gelmişti 41 haftalık olmuştu kızım. Hastaneye gittiğimde 2 cm açıklık vardı . Su geldiği için 24 saat içinde doğurmam gerektiğini söylediler hızlandırmak için suni sancı verildi ve 27 Saat geçtii açılmam sadece 3 cm olmuştu. Artık gücüm tükenmişti sağ çıkamayacağımı düşünmüştüm doktorlar mecburen sezaryana alacağız süreyi çok geçtik daha fazla beklemeyelim dediler.
2 saat sonra sezeryana alınacaktım hazırlık başlamıştı 27 saat boşyere sancı çekmiştim durumu kabullendim youtubeden İnşirah süresi yanlış hatırlamıyorsam 1 saat boyunca okunuyordu defalarca açtım onu dinledim içime bir huzur doldu . Ameliyat önlüğü giydirmek üzere yanıma geldiklerinde doktor son kez kontrol edeceğim dedi veee MUCİZE 27 saat boyunca o suni sancıya rağmen 1 cm zar zor olan açılmam
1 saat içinde 10 cm ye kadar kendiliğinden açılmıştı.
Doktor ve ebeler şok oldu 1 kaç defa tekrar baktılar vee doğum başladı hemen oracıkta doğurdum Rabbime şükürler olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…