Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri etkili bi sonuc ıcın

wowo000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
2.191
26
arkadaslar ben sıteye yenı uye oldum ama cok uzun zamandır takıp edıyorum okumadıgım bısey kalmadı heralde :) bıcok yontem soylenmıs kullanılmıs vs burda en cok kımler nelerden sonuc aldı onları paylassanız olur mu? cok sey denıyoruz ama sonuc alamıyoruz bıcogumuz umutsuzluga dusup yarıda bırakıyoruz lutfenn yardımm bıtsın bu ıskence

ayrıca bısey daha soylemek ıstıyorum ben doktorların soyledıklerıne ınanmıyorum yanı "tek yol protez" buna ınanmıyorum sonucta slıkondan mılyarlar kazanıyolar neden bızlere baska dogal yontemler sunup o mılyarları cope atsınlarkı ben boyle dusunuyorum bıldıklerı bıseyler mutlaka vardır ama bıze acmıyorlar bız arastırıp dogal cozumu bulucazz!!!!!

ve kadınlarında erkklerınde en cok onem verdklerı seylerden bırı gogus erkeklern hepsı buyuk gogus sevıyo kucuk gogus severım dıyenlerde avucumu doldursun dıyo, kadınlarsa buyuk goguslulerın cogu kucuk goguslulerle dalga gecıyo asagılıyo , yanı ben Allahın adaletıne guvenıyorum ve ınsanlar ıcın bu kadar onemlı bıseyı bazılarına verıp bazılarına vermemezlık yapmaz bence amelıyat dısında etkılı bı yol mutlaka mutlaka vardır !!!!!

pes etmeyelım arastralım sabırlı bı seklde kullanmaya devam edelımmm . . . (((((((((((((( ((((((((((

açtığım konuyu görmüşsündür bi e-kitap satılıyor. Açıkcası ben hala ondan ümitliyim hazır 50 tl ye düşmüşken almayı düşünüyorum ..

gördum ben onu canım ama o kıtaplar bana ticari amaclı gelıyo cunku ıcerıgınde egzersızler, östrojen yuklu besınlerden yemek ve ınanmaktan bahsedılıyormus onların hepsıde zaten bu sıtede paylasıldı bıcogumuz denedık ama 3,4 cnmlık degısme katettı arkadaslar.bende oda olmadı onun sadece tıcarı amaclı oldugunu dusunuyorum ınsanların bu konuda hassasıyetını bılıyorlar ve bunu bı fırsata donusturerek kulaktan dolma(burdanda paylasılan) seylerı bı kıtapta toplayarak ondan para kazanmaya calısıyorlar

:'((((((

kızlar ben vakumlardan alıcam ınternetten arastırdım sut kanallarını acıp gelıstırerek goguslerde buyumeyı saglıyormus ayrıca kan dolasımını da hızlandırıyor kan dolasımınında gelıstırme etkısı var 2 etkı bırden cok ınanıyorum buna ya alıcam ve ınsallah bu seferde hayal kırıklıgı olmazz

bende hayit cayi masaj spor egzersiz rezeene cayi yaglar üzüm cekirdegi tozu denedim zere degisiklik yok hatta kücüldü

bende hayit cayi masaj spor egzersiz rezeene cayi yaglar üzüm cekirdegi tozu denedim zere degisiklik yok hatta kücüldü

adacayı ve rezene gecıcıymıs zaten ve aktarlardanda bı kac hafta once bı suru bıtkı toplatıldı saglık bakanlıgı tarafından zararllı denılıyo kanser yapar denılıyo ama eger östrojen eksıklıgı varsa kullanmak yararı olur tabı ama östrojen sevıyesı normalse yada bendekı gıbı basenlı bı vucut tıpı varda östrojen fazlaysa zararlı oluyo vakum bana cok mantıklı gelıyo ya

vakum ne tam olarak?

öncelikle büyüme konusunda gerçekten istemek en etkili yol.çünkü gerçekten isteyince gereken ne varsa mutlaka yapıyoruz.ama istemeyince pes ediyoruz.hormonların etkileneceğini unutmamak lazım.en çok da bu yüzden 3 4 gün deneyip vazgeçmemek lazım.en az 1 ay denemeliyiz.ben apex breast diye b, hapı sonuç görmek için 2 ay denedim.en iyi sonuç 56. gün alınır yazıyordu.yılmadım 4 ay bekledim.bana mısın demedi.şimdi masaj yapıyorum,sıkıntı yok çok şükür :)) devam ederse hedefim 91 cm.üst ölçüsü 75ten 80e çıktı nihayet ama 2 hafta oldu artık.devam ediyorum hiç aksatmadan.

açtığım konuyu görmüşsündür bi e-kitap satılıyor. Açıkcası ben hala ondan ümitliyim hazır 50 tl ye düşmüşken almayı düşünüyorum ..

bu e-kitap işi benimde aklımı çok karıştırıyor, hergün okuyorum ama 50 tl olmuşken de almak lazım diyorum şeytan diyor al gitsin ona uyucam sonunda ve sizlerle de paylaşıcam ne çok dert edinmişiz kendimize bunu

vakum ne tam olarak?

bardak cekme dıye bısey varya eskıden sırt bel agrıları ıcın yapıyolarmıs ıste onu alet halıne getırmısler gogus buyutmek ıcınde kullanılcagını soylemıs bazı kısıler ve ben resım gormustum gordugum yerı hatırlamıyorum orda baya sut kanalları uzamıs gogus buyumus nette bulanılırsın vakum aletı dıye google da yaz ıstersen

evet ınanmak cok cok onemlı ve ben pes edemem ılla buyutcem vazgecemıyorum karakter meselesı :) bence kımse vazgecmesın.. tatlım sen yanı haptan sonuc alamadın masajla buyuttun 5 cm ?

bencede çok kasıyoruz 50 tl ya hala ikna edemiyorum kendimi, en azından sonuç veriyomu onu görmüş denemiş oluruz ki ben azda olsa vericeğine inanıyorum ..

evet ınanmak cok cok onemlı ve ben pes edemem ılla buyutcem vazgecemıyorum karakter meselesı :) bence kımse vazgecmesın.. tatlım sen yanı haptan sonuc alamadın masajla buyuttun 5 cm ?

Aynen öyle.14 gündür devam ediyorum daha da edicem.bu konuyla ilgili ben de topic açtım.alt 73 üst 75 idi 10 günde üst 78 üstelik yaş 28 idi başlık.

14 gunde 5 cnm cok ıyı yaa cok asırı ıyııı bı sonuc umarım dahada artar :) benımde yas 20

bencede çok kasıyoruz 50 tl ya hala ikna edemiyorum kendimi, en azından sonuç veriyomu onu görmüş denemiş oluruz ki ben azda olsa vericeğine inanıyorum ..

bir de ben internette deowellpatch adında bir göğüs büyütme bandı buldum. Aradım sipariş veren siteyi kadın bana baya açıklama yaptı. Bitkisel ürünlerden hazırlanmış olan bu bandın bir tanesini üç gün takıyormuşşun bir kutuda 10 adet bant bulunuyormuş ve östrojen hormonunun çalışmasını tetikliyormuş. Telefonda ürünü anlatan kadın östrojen hormonu fazla çalışmayan insanların göğüsleri küçüktür, fazla çalışanlarında küçültmek için uğraştığını biliyorsunuzdur dedi. Sonuç alınmadığı taktirde para iadesi yapılıyormuş ve kadın bana gayet iddialı bir cümle kurdu. İSTEDİĞİNİZ ÖLÇÜYE GELİNCE KULLANIMI BIRAKIN, DAHA FAZLA BÜYÜTMEK İÇİN UĞRAŞMAYIN, ÇÜNKÜ GERİ DÖNÜŞÜ YOK ! BU KEZ DE FAZLA BÜYÜDÜ DİYE ŞİKAYET EDERSİNİZ dedi ben bundan alıp deniycem :92:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…