Ethica , Acıbadem , Medicalpark araştırıyorum.

DIONYSOS

:) nasılım???????
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
2.243
7
Merhaba arkadaşlar ethica, bakırköy acıbadem yada bahçelievler medical parkta doğum yapmayı düşünüyorum bu hastanelerde doğum yapanlar yada yapmayı düşünenler varmı? memnun kaldınız mı ? birde ücretleri ne kadardı?

Canım ben henüz çocuk sahibi değilim ama 2tane yakından tanıdığım insan Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde doğum yaptılar geçen sene, çok da memnun kaldıklarını biliyorum. Acıbadem'in kadın doğum bölümünün çok iyi olduğunu biçok kişiden duymuştum. Benim doktorum da Bakırköy Acıbadem'de şu anda. Kısmet olursa ilerde ben Acıbadem'de doğum yapmayı isterim, fakat fiyatları hakkında bir bilgim yok. Ama istersen sorup öğrenebilirim. Diğer hastaneler hakkında malesef bi bilgim yok. Ben evim yakın olduğu için de burayı tercih ettim. Ayrıca özel sağlık sigortan olduğu zaman %80ini karşılıyorlar zaten. İnşallah yardımcı olabilmişimdir biraz

Canım ben henüz çocuk sahibi değilim ama 2tane yakından tanıdığım insan Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde doğum yaptılar geçen sene, çok da memnun kaldıklarını biliyorum. Acıbadem'in kadın doğum bölümünün çok iyi olduğunu biçok kişiden duymuştum. Benim doktorum da Bakırköy Acıbadem'de şu anda. Kısmet olursa ilerde ben Acıbadem'de doğum yapmayı isterim, fakat fiyatları hakkında bir bilgim yok. Ama istersen sorup öğrenebilirim. Diğer hastaneler hakkında malesef bi bilgim yok. Ben evim yakın olduğu için de burayı tercih ettim. Ayrıca özel sağlık sigortan olduğu zaman %80ini karşılıyorlar zaten. İnşallah yardımcı olabilmişimdir biraz

canım çok saol bugün tel. açtım acıbademde kendi dr.ları girecekse 7.500 ytl dr dışardansa 4.500 ytl dediler medicalparkta dr. dışardansa 2.000 ytl dediler dr.la 4000 ytl ye geliyor.arada bayağı fark var kararsız kaldım çevremdekiler gerek yok diyo.
bunlar sezeryan fiyatları.

Evet gerçekten de arada bir hayli fark varmış. Hizmet kalitesi benzerse bence de gerek yok. Medicalpark'ta doğum yapmış birilerini bulabilirsen aslında fikir vermesi açısından iyi olur. Sitede pek tecrübesi olan yok sanırım bu hastanelerle ilgili. Keşke konuyla ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilseydim

benim evimde bahçelievlerde ama medical park nerde kalıyo bilmiyorum medicana var omu acaba oysa çok temiz hastane akrabalarımın hepsi orda doğum yaptı bende orda yapcam inşallah doktorum özlem dülger uzm. doktorlarıda çok iyi orayı tavsiye ederim ama acı badem çoook pahalı güzelim ya yani bi fikrim yok ama medicanadan pahalıdır heralde öyle duymuştum ben sana medicanayı tavsiye ederim doğum fiyatlarını telden öğrenebiliyosun

benim evimde bahçelievlerde ama medical park nerde kalıyo bilmiyorum medicana var omu acaba oysa çok temiz hastane akrabalarımın hepsi orda doğum yaptı bende orda yapcam inşallah doktorum özlem dülger uzm. doktorlarıda çok iyi orayı tavsiye ederim ama acı badem çoook pahalı güzelim ya yani bi fikrim yok ama medicanadan pahalıdır heralde öyle duymuştum ben sana medicanayı tavsiye ederim doğum fiyatlarını telden öğrenebiliyosun

canım tam yerini tarif edemeyeceğim arabayla geçerken görmüştüm yeni açıldı zannedersem.çok iyi bir yer diye duydumm

canım medikana haznedarda medikalpark kadir has ın orda E5 üzeri yani bahçelievler diye geçiyo ben dogum yapmadım ama medikalparka muaneye gitmiştin kadın dogum bölümüne bence güzel temiz bi hastane teyze kızııımın görümcesi orda dogum yaptı çokta memnun bildigim kadarıyla acıbadem de mükemmel ama fiyatlar çok yüksek medikalpark gayet temiz hijyenik bence git odalarını gez bak eger içine sinerse dogumunu orda gerçekleştirirsin ALLAH SAGLIK ALMAYI NASİP ETSİN BEBEGİNİ çogu insan artık dogum yapmak istedigi hastaneyi geziyo odalarına bakıyo ilgiye bakıyo sonra tercihini yapıyo ALLAHA EMANET OL canım

Merhaba arkadaşlar ethica, bakırköy acıbadem yada bahçelievler medical parkta doğum yapmayı düşünüyorum bu hastanelerde doğum yapanlar yada yapmayı düşünenler varmı? memnun kaldınız mı ? birde ücretleri ne kadardı?

merhaba ben ethicadan dr.uğur kal eşliğinde bakırkoy acıbademde yaptım,
hastane demek ayıp oluyor acıbademe .)))
doktorumdanda dogum yaprıgım hastanedende cok memnun kaldım,
ben dogum yaptıgımda yanlıs hatırlamıyorsam 5 küsürdü(sezeryan)

medical park şimdi hatırladım arkadaş tarif edince bende çok temiz olduğunu duymuştum o hastanenin herşeyden önce hijyen gerekli tabiii doktor nekadar uzman olursa olsun hijyen olmayan bi yerde nekadar başarı olabilirki git bi bak oraya odalarına felan ama acıbadem tek gerçektende hastane deilde 5 yıldızlı otel gibi mübarek ama çok pahalı yaa

valla benım bi arkadas medıcalpark b.evlerde sezeyan oldu. 8 ay önce cok memnun kaldı. 5 yıldızlı otel gibi. birde oranın kadın doğum doktorlarını çok övüyorlar. tavsiye ederim

ben mart ayında ethica incirlide epiduralli normal doğum yaptım canım personeli gerçekten harika zor beğenen insanlar olmamıza rağmen eşim de ben de çok memnun kaldık bebeğimizi de şimdi oraya götürüyoruz doktorum dışardan geldi ücreti de doktorumunki HARİÇ 1500 ytl civarıydı

ben İstanbul'da yaşarken hastanem Acıbadem Bakırköy'dü,
her türlü hizmeti en iyi kalitede vermeye özen gösteren bir hastane,
tavsiye ederim,
doğumu bilmiyorum ama ücretleri diğer hastanelere göre biraz pahalı,
bütçenize göre konuşun gidin, görün, gezin bence,

bugün medical park bahçelievler Seçil hn. dan randevu aldım...çok metettiler...iyi bir doktormuş...bende aradım 9 temmuza gün verdiler....gidip bi göreyim bakalım içime sinerse devame derim..çünkü bir dr.bulmam lazım sürekli takibinde kalacağım...aradığında 1-2 ay sonraya randevu veriyorlar demişlerdi bana ama Allahtan çok uzağa vermedi randevuyu.önemli olan ilk randevuyu alabilmek sonraları kolay......Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip ettirsin...

Seçil hn. bende gittim bu hafta....ama yoğun bir güne denk gelmişiz sabah ameliyatı çıkmış birde o gün yeni sisteme geçilmiş 15 dk. bir randevu sistemi hastalar birikmiş....12,30 daki randevuma 13,30 da girdim fena bi dr. değil gibi geldi bana ama dr. orada kalmasıda garanti değil çünkü bu sistem devam ederse ayrılabilirim dedi..belki özel muayenehaneye geçebilirim dedi....ay sonuna doğru tatile çıkacakmış ondan sonra belli olacakmış....Tülin hn. da önerdiler oradaki bir kaç hasta beklerken konuştukta....

medical park muayenesi 80 değilmi düştümü fiyat
bahçelievler olmak zorundamı fatih te esra çebi var çok iyi arkadaşım gitti bende gittim ama bebek düşünenlerde 1 yıldan önce ben bakmıyorum dedi ücret 80 de bana çok geldi ve değiştirdim
yine fatihte ayşegül hanım var o da çok iyi diyorlar. eğer şimdiki doktorumu beğenmeseydim ayşegül hanıma gidecektim.
bir tanıdığım 2 doğumunuda orada yaptırdı doktoruda dışarıdandı onu getirtti.çok çok çok memnun kaldı. fiyat bilmiyorum ama

tülin hanım hakkında söylenene çok şaşırdım ...:1shok:

çünki bu haziran ayında arkadaşım kendisinde doğum yaptı gebeliğinin ilk gününden itibaren ,kendisine gitti...ona muaynanen konusundan bahsetmemiş hiç ve arkadaşım ,
çok iyi bir doktor olduğunu gebeliği boyunca çok ilgilendiğini sadece çok yoğun olduğunu
biraz fazla beklediğini söyledi..ve doğumu gününden 2 gün sonra oldu 30 saat sancı çekti tülin hanım hastanede hep o anında ilgilenmiş sancı çekerken bile sürekli rahatlatmış kendisini...olumlu pozitif olmuş....kendisi çok memnun kaldı yani....

bende aynı yerin tüp bebek bölümüne gittim mikro yaptırım rabbime şükürler olsun tutu ve şuan taze hamişim ..doktorum latif bey ve harika biri ...hastanenin personeli ve doktorları çok iyi en azından bana ve arkadaşıma öle denk geliyor...ben allah izin verirse orada doğum yapacağımm

Son düzenleyen: Moderatör:
bende aynı bölgede ilgili bir dr arıyorum hizmet hastanesinde meltem hn. duydum onun için ne diyorsunuz?
bir de meltem hast. var haznedar da orası için bilgisi olan var mı?

bende aynı bölgede ilgili bir dr arıyorum hizmet hastanesinde meltem hn. duydum onun için ne diyorsunuz?
bir de meltem hast. var haznedar da orası için bilgisi olan var mı?
Hizmet hastanesinden Meltem Hn için iyi konuşuluyo forumlarda ama Meltem hastanesi için pek iyi şeyler okumadım. İkisi ile ilgili de şahsi tecrübem yok..

X