Ankara Doğum için Liv mi - Acıbadem mi

Ben 2023 ocakta koru Çukurambar da doğum yaptim. Doktorum Aydan Biri ydi. Hastanenin sahibi özel muayenehanesine gidiyordum. İmkan olarak kan vs gibi durumlarda vipten giriyor beklemeden tahlilleri yaptırıyordum. O zaman doğum+ Myom alınması 60 bin TL ydi.
Hastane okey ama ben gece kaldığımız sürede mama almamıştım ve sütüm yoktu mama istediğimde hemşireler emdikçe gelir dediler bebek sabaha kadar ağladı, sürekli söyleyerek mama verdiler. Ertesi gün çıkarken doktor muaynesinde bezinde kristallesme vardı yeterli beslenemedigi icin o yüzden orayı seçerseniz mamanizi alin.
Ben birde aşkın evren güleri de tavsiye ederim . Doğum paketi oluyordu istediğin hastanede doğum yapıyordun onceden şimdi nasıl bilmem.

Ben 2023 ocakta koru Çukurambar da doğum yaptim. Doktorum Aydan Biri ydi. Hastanenin sahibi özel muayenehanesine gidiyordum. İmkan olarak kan vs gibi durumlarda vipten giriyor beklemeden tahlilleri yaptırıyordum. O zaman doğum+ Myom alınması 60 bin TL ydi.
Hastane okey ama ben gece kaldığımız sürede mama almamıştım ve sütüm yoktu mama istediğimde hemşireler emdikçe gelir dediler bebek sabaha kadar ağladı, sürekli söyleyerek mama verdiler. Ertesi gün çıkarken doktor muaynesinde bezinde kristallesme vardı yeterli beslenemedigi icin o yüzden orayı seçerseniz mamanizi alin.
Ben birde aşkın evren güleri de tavsiye ederim . Doğum paketi oluyordu istediğin hastanede doğum yapıyordun onceden şimdi nasıl bilmem.
Aydan Biri Çukurambar korunun sahibi mi 😯

Evet🙂
Mesela o dönem 22bin e doğum yaptilar gruptakiler . Ben 60 artı üç haftaya birde muayene ücreti. Bence en iyisi dogum paketi olan iyi bir doktor
Enee ben detaylı için doktorumdan öneri istedim Aydan hanımı önermişti ama biraz kötüydü yorumları hiç düşünmedim bile, şaşırdım şimdi 😅

Enee ben detaylı için doktorumdan öneri istedim Aydan hanımı önermişti ama biraz kötüydü yorumları hiç düşünmedim bile, şaşırdım şimdi 😅
Haha yorumları evet biliyorum . Bize öyle birşeyi olmadi. Ben ayrıntılı ultrason ne Zaman demistim . Ayrıntılı icin bana geliyorlar ben her muayene de ayrıntılı yapıyorum zaten dedi o dönem ayriyeten bir ayrıntıli olmadi. Ama gerçekten muayenesi uzun her seferinde bütün organlarina bakıyordu. Aslinda hastane icinde cok olumsuz yorum var. Kader isi belkide .

Haha yorumları evet biliyorum . Bize öyle birşeyi olmadi. Ben ayrıntılı ultrason ne Zaman demistim . Ayrıntılı icin bana geliyorlar ben her muayene de ayrıntılı yapıyorum zaten dedi o dönem ayriyeten bir ayrıntıli olmadi. Ama gerçekten muayenesi uzun her seferinde bütün organlarina bakıyordu. Aslinda hastane icinde cok olumsuz yorum var. Kader isi belkide .
ya evet kesinlikle iyi denk gelen de var kötü gelende. çok tercih edilen doktorlarla bile uyuşmadığı oluyor insanın o yüzden kader gerçekten inşallah iyi doktorlara hemşirelere denk geliriz.

hastanede çalışanların genel tavrı nasıl acaba? Diğer gittiğim hastanelerdeki umursamazlık ve bıkkınlık beni yordu bana şimdi böyle davranan benim zor anımdayken iyi davranacaklarını düşünemiyorum hiç.
Bankodaki sekreterler sevecen farklı hemşirelere denk geldim hepsi ilgili ilk kez tahlil verir gibi sizi bilgilendirip anlatıyorlar. 4 ay oldu şuana kadar bir sorunla karşılaşmadım.🌸

Medicana Ankara Doç. Dr.İrem Alyazıcı Küçükyıldız 'a giden varmı acaba?
Bir de Dilek Özdur çukurambarda kendi yeri var memorial da doğum yaptırıyormuş

Teşekkür ederim. Ben de doktor arayışındayım. PKOSluyum ve şu an hormonlarım için ilaç başladık gebelik düşünüyorum ama mevvcut doktorumu değiştireceğim. Belki Könül Hanım ile devam ederim sürece
Çok sakin güler yüzlü gayet açıklayıcı konuşup rahatlatıyor. Ben her gittiğim de huzur buluyorum. Bebeğime her baktığında oy maşallah kuzucuğa boncuk gibi maşallah diye bebeğimi seviyor enerji alıyorum açıkçası umarım size de güzel faydaları olur🌸💖

Asla karar veremeyeceğim sanırım :KK43:((
Merhaba,
Ben de Liv, Medicalpark ve Acıbadem düşünüyorum. Acıbadem’i sırf evime yakın diye listeme aldım ama çok da düşünmeyebilirim 😄
Sizin araştırmalarınız nasıl acaba? Karar verebildiniz mi? Liv’i neden kötülüyorlar bir de biliyor musunuz sebebini?

X