Estrofem ve transfer hazırlığı

sevgili39

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
794
394
40
Merhaba arkadaşlar transfer hazırlığındayim 6 gündü estrofem kullanıyorum ama kullandığından beri çok huzursuz ve rahatsızim. Hergun mide yanması bulantısı yaşıyorum doğru düzgün hiç bir şey yiyemiyorum uyuyamıyorum geceleri yanmadan.karnım ağrıyor çok WC ye çıkartıyor bağırsaklarım bozuldu ishalmis gibi. Tüp Bebek ilaçları bile bu kadar ağır gelmemişti ne yapacağımı şasirdim. Cuma günü kontrolum var inşallah o zaman a kadar duzelirim azcik. Siz neler yapiyorsunuz estrofem ee karşı bu yan etkilere karşı? Ne önerirsiniz? Daha kaç gün kullanıcam bunu?

Bende kullanıyorum şuan ama sanki iğneleri kullandığım zamanki gibi oldum sinirlilik asla uykuya dalamıyorum zar zor uyuyorum uyanıncada sersem gibiyim mercimek kadar ilaç bu kadar etkilememeli diye düşünüyorum ama sonuçta hormon alıyoruz

Ben gaviskon ve renni emme hapı kullanmaya başladım başka türlü yanıyor midem yiyemiyorum bişey. Bu ilaçlar için de mecburen yemem lazım. Bide bu ilaç 8 hafta kullanılıyormuş bakalım napacagiz hem güzel beslenip hem nasıl kullanicaz bu ilacı. Acaba herkes e aynı etkiyi yapmiyormu? Beni ki bu kadar etkiledi diye düşünüyorum bide günde 3 kere ye çıktığından beri daha da fazlalaşti etksii ağrısı

İştah kapatıyor sanırım bende yemek yiyemiyorum. Neye göre 8 hafta veriyorlar bilmiyorum ben şuan donmuş transfer hazırlığındayım transfer sonrasıda kullandırılıyor mu hiç bir fikrim yok

İştah kapatıyor bence de cnm hiçbir şey yiyesim gelmiyor zaten yesem de midem bulanıyor yanıyor.cayir çayır. Evet 8 haftaya kadar kullanılıyormuş cnm öyle dediler arkadaşlarim. Bende dönmüş embriyo transferi olacağım 2.adet 3. Gün embriyosu konulacak sen ne durumdasin cnm kaç gündür estrofem kullanıyorsun aynı zamanda olabiliriz belki

Ben 12. Haftama kadar kullanmıştım sizde baya yan etki yapmış bende öyle birşey olmamıştı doktorunuzla konuşun belki farklı marka verebilir

Günde 4 + 2 tane östrojen bantı kullanıyorum. Vücut zamanla alışıyor düzelirsiniz sabredin. Önemli bir hormon gerekli alınması kişiye göre değişir.

Transfer geçsin de öyle konuşacağım cnm sonuçta rahîm kalınlığı için veriliyor transfer öncesi herhangi bir problem çıksın istemiyorum dayanırım transfer e kadar.

Günde 4 + 2 tane östrojen bantı kullanıyorum. Vücut zamanla alışıyor düzelirsiniz sabredin. Önemli bir hormon gerekli alınması kişiye göre değişir.
Kontrol e gidince bana da verecek muhtemelen o bandı cnm. Dayanicam artık napalim Yeter ki bebişler gelsin sağlıklı sıhhatli. Sen ne durumdasin şuan hangi aşamadasin

Ben 6 doz estrofem aldım 3 ay boyunca, hiçbir yan etkisi olmadı. İlaçtan bağımsız rahatsızlanmış olabilir misiniz acaba? Doktorunuza bir danışın bence kullandığım en rahat ilaç oydu

Ben 6 doz estrofem aldım 3 ay boyunca, hiçbir yan etkisi olmadı. İlaçtan bağımsız rahatsızlanmış olabilir misiniz acaba? Doktorunuza bir danışın bence kullandığım en rahat ilaç oydu
Bilmiyorum ki cnm ama herhangi bir rahatsızlıgim yoktu cnm. Mide biliyorsunuz vicudun 2. Beyni herşey den etkileniyor yan etkisi fazla yaptı bende. Belki alsiir zamanla cnm normalde fazla ilaç kullanmayan biriyimdir günlük hayatta. Hayırlısı olsun cnm ne diyelim

Amin inşaallah canım. Rabbim cümlemizi sevindirsin. Evet 5.gün embriyosu 6.gün erken gebelik silik çıktı. Sonrasında da koyulaşmaya devam etti çok şükür. Yarında kan verme günüm. İnşaallah herşey yolunda olur. Rabbim hepimizin kucağını boş bırakmasın.

Estrofem ile alakalı oldugunu düşünmüyorum tok karnınıza mı içiyorsunuz midenizi rahatsız etmiş olabilir mi? Benimde 12. Günüm kan sonucumu bekliyorum inşallah sağsalim kucaklarımıza alırız bebişlerimizi

Tok karnına içiyorum Benim birsz midem hassas cnm sanırım ondan alışır zamanla umarım. Ayy çok sevindim cnm hadi güzel haberlerini bekliyoruz bize de haber ver rabbim bunyolda emek verenleri görsün inşallah hayırlısı olsun cnm

İyi cesaret etmişsin cnm tebrik ediyorum seni. Ben çok korkuyorum ya test günü gelmeden elim nasıl gidecek idrar testinde bilmiyorum ya. Hem.biran evvel gelsin istiyorum hmde gelir diye korkuyorum nasip bir duygu ise. Hayırlısı olsun cnm çok sevindim inşallah yarında mutlu sağlıklı haberler alacaksın

Amin canım. Belirtim olmasaydı belki bende cesaret edemezdim. Ama sonuçta öylede böyle günü gelince herşeyi öğrenicektik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…