Estrofem kullanırken adet gören var mı?

pisman

Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2012
5
0
Merhaba,
bir ay önce kürtaj olmak zorunda kaldım. 10 gün sonra kontrolümde dokorum kan pıhtısı oluştuğunu söyleyerek yine lokal anesteziyle ve büyük bir acıyla onu da aldı. (daha sonra gittiğim başka bi doktor, onun "parça" olduğunu söyledi bu arada) kanamalarım ve kasık ağrılarım hiç kesilmeyince farklı bir doktora gittim. vajinal ultrasonda, rahimde bi kaç parça daha pıhtı olduğunu ayrıca enfeksiyon olduğumu söyledi. daha önceki doktorunverdiği antibiyotikleri de düzenli almıştım ama işe yaramamış. daha etkili 2 ayrı antibiyotik daha bitirdim 1o günde. ayrıca da estrofem verdi günde bir tane. "bunu alırken adet olmıycaksın, bitince çok yoğun bir adetin olacak 3.günü gel göreyim demişti. Fakat bugün estrofem kullanmamın 14.günü ve 3 gündür yoğun ve bayrak kırmızısı renginde kanamam var. normalde olmamsı gerektiğini düşündüğüm için doktorumu aradım, ilacı keselim adet olabilir bu kanama , iyice bi aksın bitsin bakalım dedi telefonda. bu da nerdeyse 1 hafta sürer..

böyle bir durum yaşayan oldu mu aranızda, estrofem kullanırken adet olunur mu?

canım nasıl soylıyım yanı ben 2 ay kullandım estrofemı ostrojen ve progestron hormonu ıcın vermıstı doktorum benım cocuk olmuyordu ıgne tedavısıyle bırlıkte verdı doktorum
onu bırakırsan kanama gelıcegını soyledı ben onu ıcerken 2 gun oncesınden adetım geldi.
estrofem bıraktıgın anda adetın gelır yanii

pisman merhaba ve geçmiş olsun.estrofemi ben de kullanıyorum rahmi güçlendirmesi için.arkadaşın da söylediği gibi ilacı içerken adet görmezsin.ben bittikten iki gün sonra olmuştum.Bence başka bir doktora daha görün çünkü anladığım kadarıyla hala parça var değil mi?o parça kaldığı sürece kanama yapabilir.doktorunun söylediği de saçma aksın boşalsın ne demek,seni kontrole çağırmalıydı.

Merhaba bende estrofeme baaladim bu ay adetimin 5 gunu basladim 14 gun sonra normal adet tarihimden 1 hafta once adrt oldum yine adetliyken bu hapi kullanmaya devam edelim mi bolemedim suan

Merhaba bende estrofeme baaladim bu ay adetimin 5 gunu basladim 14 gun sonra normal adet tarihimden 1 hafta once adrt oldum yine adetliyken bu hapi kullanmaya devam edelim mi bolemedim suan
Mrb bende sizinle aynıdurumu yaşıyorum ve şuan 9 zuncu gönderim ve lekelenmem var sizin niye öyle olmuştu

X