ESTROFEM KULLANANLAR !!!

ShinSeGi

Nirvana
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2015
19.106
26.519
gunaydinlar... aranizda estrofem kullanan var mi? ben bu ay hem klomen hem estrofem kullandim. 3 gün arayla 2 kere yumurtladim. ilkinin üstünden 12 ikincisinin üstünden 9 gün gecmisken beta hgc bakildi negatif :KK43: doktor olsa çıkardı dedu. estrofemi biraktim. ama sorun şu ki kan tahlili yaptirmadan önceki günden itibaren sürekli adet ağrıları yaşıyorum özellikle geceleri öyle bir ağriyla uyaniyorumki gidip bakiyorum hiç bisey yok. ben normalde çok duzenli adet olurum ve ağrım basladiktan 1-2 saat sora kan gelirdi. şimdi 4 gündür adet agrisi çekiyorum resmen ağrı kesici de icmemeye çalışıyorum. adetin bu hafta bigun olmasi lazim ama klomen geciktirdigi icin tam bilemiyorum bat ne gün.

sadede geleyim uzattim kusurabakmayin :KK70: estrofem böyle ağrılar yapar mi? neler oluyor bana?

eğer ben gibi bi durum yaşan olurda diye son durumu yazayım dedim. estrofemi bıraktıktan 7 gün sonra adet oldum. ve 8 gün boyunca adet olana kadar ara ara adet sancisi cektim özellikle geceleri. sanirim estrofem rahmimi cok kalinlastirdigi için oldu bu ağrılar. adetim de son yumurtlamami baz alirsak sadece 1 gün gecikmeyle gelmiş oldu

eğer ben gibi bi durum yaşan olurda diye son durumu yazayım dedim. estrofemi bıraktıktan 7 gün sonra adet oldum. ve 8 gün boyunca adet olana kadar ara ara adet sancisi cektim özellikle geceleri. sanirim estrofem rahmimi cok kalinlastirdigi için oldu bu ağrılar. adetim de son yumurtlamami baz alirsak sadece 1 gün gecikmeyle gelmiş oldu
estrofem ve klomen bende kullanıyorum gebelik testi negatif inşallah çok ağrım olmaz benimde

sen az iciyormussun sana fazla ağrı yapmaz o zaman bence. hem testi de erken yapmışsın belki sonradan pozitif olur umutsuz olma :KK66:
bilmiyorum canım ya 9.günde yaptım testi sanki böyle kendimi kandırıyormuş gibi oldum kafamı yastığa bi koydum gözümden yaşlar akmaya başladı :KK42:

bilmiyorum canım ya 9.günde yaptım testi sanki böyle kendimi kandırıyormuş gibi oldum kafamı yastığa bi koydum gözümden yaşlar akmaya başladı :KK42:
idrar testleri adet gecikmesinden önce doğru olmayabiliyor. ben 1 kere hamile kaldim adetim 2 gün geçmişti beta hgc 10 çıktı idrar testi yapsam kesin negatif çıkardı

idrar testleri adet gecikmesinden önce doğru olmayabiliyor. ben 1 kere hamile kaldim adetim 2 gün geçmişti beta hgc 10 çıktı idrar testi yapsam kesin negatif çıkardı
Ben hiç hamile kalmadım ya 2 senedir istiyoruz :KK43: inşallah öyledir yine de bakalım beklicez bikaç gün daha

E noldu kizlar sonra merak ettm gebe kaldniz mi bnde ayni ilaclari kullaniyorum
Ben sadece estrofem kullanıcam, bu ay adetim 12 gün gecikti, dr östrojen eksikliği var dedi, onu verdi, kullanırken hamile kalan var mı acaba??adetin birinci günü başla dedi,bugün başladım, korkuyorum ya :KK43: kullanırken hamile kalırmıyız acaba? Var mı bi bilgisi olan? Bide birine yumurtlayana kadar demişler, bana bu ay boyunca dedi,acaba bu ay hormonu düzene koyup bi dahaki aya mı çalışcaz ki anlamadım :KK43:

Cnm valla bende yeni deniyorum ilaci bekleyip gorucez artk kullanirken hamile kalman olmaz cnku adetn birinci gunuu basliyorsn adet bitene kadr ilacta bitiyor zatn bu ilac yumurtalklari buyutmek icn zarari olmaz korkma

merhaba arkadaşlar.ben yaklaşık 40 gün önce adet azlığı yüzünden histeroskopi oldum.2 ay boyunca estrofem kullan dedi dr.ilk ay adetim gününde geldi fakat bu ay 3 gün gecikti (olacak gibi de durmuyor hiç belirti yok).acaba ilacın etkisi olabilir mi?hapı almayı bıraksam mı?adet olunca tekrar mı başlasam ? kafamda bir sürü soru var :KK66: daha önce başına böle bir olay gelen var mı acaba?

Merhaba arkadaşlar bizde 1.5 senedir hiç korumadık. Eşimde problem yok ama benim estrodial hormonun çok düşük cıktı . Geçen ay klomen +estrofem kullandım. Şimdi adetim 3 gün gecikti . Kanamam 2 gün sürüyordu ve çok azdı doktor o yüzden vermişti. Buarada yumurtalarım 13 mm de kaldığı için iğne vurdurmadi doktor. Konuştum gebelik testi yap negatif çıkarsa tedavi yapalım dedi. Napcagimi bilemiyorum . Böyle bişey yaşayan varmi

Kizlar selam.estrofemle duphastonu beraber kullandim.cok rahatsizlik verdi.karnim inanilmaz rahatsizlik verdi bana.birde ayagjm sisti.boyle bisi yasiyan varmi ?estrofemin yan etkisinde sivi tutulmasi falan yaziyor

Kızlar merhaba transfer için doktorum estrofem kullanmamı ıstedı. Lekelenmem oldu doktor baslattı adet basladı dıye ama birdaha adetın gerisi gelmedı, sımdı ıdrar testı yaptırdım pozıtıf kan vermeye gıdecegım ...Allahım hamılemıyım acaba??? Estrofem beta hcg artırırmı ?? Acil cevapp

X