Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Ne olmus ceme ya daha gidemedm merak ettirdin

cem engelli ya engelli olmasına hastalığı sebep olmuş.hastalığını öğrendiğinde de 7 yıllık ilişkisinden ayrılmış.kıza kıyamadığından.sonra bir ara tekrar gel evlenelim demiş cem.bugün işim var demiş yarın olsun demiş kız.ertesin gün cemde gelme demiş.yanlış hatrılamıyorsamda bir ara buluşmuşlar son bir kez görüşel,m yüzünü göreğim diye.kız bırakma beni demiş cemde aynı şekilde yalnız gene kalamamış cem.giderken bile beni bırakma diyordum diye anlatıyordu.

Ne olmus ceme ya daha gidemedm merak ettirdin

cem engelli ya engelli olmasına hastalığı sebep olmuş.hastalığını öğrendiğinde de 7 yıllık ilişkisinden ayrılmış.kıza kıyamadığından.sonra bir ara tekrar gel evlenelim demiş cem.bugün işim var demiş yarın olsun demiş kız.ertesin gün cemde gelme demiş.yanlış hatrılamıyorsamda bir ara buluşmuşlar son bir kez görüşel,m yüzünü göreğim diye.kız bırakma beni demiş cemde aynı şekilde yalnız gene kalamamış cem.giderken bile beni bırakma diyordum diye anlatıyordu.

Dogukan bakti kendinden once gelenlere hep guzel kiz geliyo,
heycan yapti. Hayal kirikligin ugradi. Cok ayip etti.. salak

kızlar doğukana noldu birde doğukanla bir konuşan kırmızı kazaklı kadınla erkek vardı noldu onlara bilen var mı

doğukanın hayır diyeceği belliydi kendini ne zannediyor acaba
gelen kızlara yazık valla sonra ailelerinden ne laflar duyuyolardır gitmeseydin bizi rezil ettin diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…