Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Aşık değilim ki ben, sadece beğendim, okulum olmasa olucaktım valla, ne yalan söyleyeyim, maşallahı var çocuğun.
Kiz sana diyen kim yazarkende tahmin ettim alinacagini ama

Seyircilerden bi kiz sarilmis ahmete sana asigim diye ondan bahsediom demin olumduz diyince gormen lazimdi kizi ama ahmet yuz vermio

Kiz sana diyen kim yazarkende tahmin ettim alinacagini ama

Seyircilerden bi kiz sarilmis ahmete sana asigim diye ondan bahsediom demin olumduz diyince gormen lazimdi kizi ama ahmet yuz vermio

Ayy bebeğim ben bana dedin sandım, affedersin yaa, kimmiş o kız, ben görmedim, kk ailesi olarak yolalım saçını başını, senden duydum şimdi, vermesin tabii, aferim ahmete, evlenemez inşallah.

Ayy bebeğim ben bana dedin sandım, affedersin yaa, kimmiş o kız, ben görmedim, kk ailesi olarak yolalım saçını başını, senden duydum şimdi, vermesin tabii, aferim ahmete, evlenemez inşallah.
Seyircilerin arasinda ahmet ciktiginda soyledi evlenmez onla ask oyle basit degil gibi birsey soyledi ahmet

ayhanda.bi.değişik.giyiniyor...ayakkabılara.falan.allahım.ya.....bence.hayır.diyecek......bende.cenk.hoşuma.gidiyo.ahmetten.bin.kat.yakışıklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…