Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Bu gözde kilolu mu yoksa ekrandan dolayı mı öyle gözüküyor, yada giydiği kıyafetten mi ?
Maşallah 20 yaşında ama 30 gibi duruyor, benden 1 yaş küçük, ben ondan küçük gibi duruyorum.

Son düzenleme:
gözde tipine ve kilosuna göre giyinmiyor straplez giymiş pehlivan gibi olmuş
yonca da brad pitt bekliyor galiba
cok burnu havada paravan açılır açılmaz ekşiyor suratı
madem burda kimseyi beğenmiyor dısarda bulsaydı yani

ben kocamı ilkokuldan beri tanıyorum aynı sınıfın çocuklarıydık

17-18 sene tanışıklıktan sonra evlendik bunlar iki saniyede aşık olmak istiyo ayol

Haha, çok güldürdün canım beni yaa, aynen öyle olmuş bencede, kendini bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar bunlar, yoncayla doğukan ikisi, aslında ikisi evlensinler, tam tencere kapak olurlar, doğukan da ne istediğini bilmiyor, maymun iştahlı, yonca da öyle, tam birbirlerine göreler bence.
Doğukana da telefon geldi, hemen bi havalara giriyor.

Son düzenleme:

ama haksız mıyım canım ya,yonca doğukanı da beğenmez
bu çocukla da esranın zoruyla görüşüyor burnunun ucuyla konusuyor resmen

aa avukat konuştu

Çok suratsız bi kız zaten bi de yüzünü ekşitmesi hiç hoş olmuyo gerçekten

ama haksız mıyım canım ya,yonca doğukanı da beğenmez
bu çocukla da esranın zoruyla görüşüyor burnunun ucuyla konusuyor resmen

aa avukat konuştu

Haklısın canım haklısın, bunların niyeti gerçekten evlenmek mi acaba, cidden evlenmek için mi gelmişler yoksa başka bişey için mi, at hırsızı kılıklı herif yaa, konuşmasın hiç.

hüseyine yazık ya çevresindeki insanlar demedi mi acaba bu kız kimseyi beğenmiyor oğlum gitme diye
burağı zoomladılar demin triplere giriyor hemen

yonca bunalmış görünüyor oda bir hava bir hava arayanlar çoğalınca havaya giriyorlar

hayret yonca yemek yiycekmiş cocukla
karnı acıktı galiba
yemekten sonra bırakır cocuğu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…