Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

evet evet onun için demiştim
Allah mesut etsin bende 16 aylık evliyim

16 aylıkmıııııııı??????? ne güzel bizde 16 yılı bitirdik siz daha yeni evli sayılırsınız allah sizide mutlu mesut etsin bekarlaradahayırlı kısmetler versin

evet o kişiyle olmadı işte
ahmet turizm sektöründe çalışıyormuş profosyonel fotoğrafçıymış
sen cok beğendin herhalde ara atv yi

Fotoğrafçı mıymış, bayılırım ben foto çekmeye, birlikte çekeriz ahmetle, beğendim valla, okulum olmasa, evlenmek istemesem, okumuyor olsaydım kesin arardım.

16 aylıkmıııııııı??????? ne güzel bizde 16 yılı bitirdik siz daha yeni evli sayılırsınız allah sizide mutlu mesut etsin bekarlaradahayırlı kısmetler versin

teşekkür ederimevet yeniyiz amin
rabbim herkesin gönlüne göre versin, herkes mutlu huzurlu bir evlilik yapsın inşallah

Son düzenleme:
ahmet i rosemarryy için söledin herhal.benim canımın sultanı var evliyim

Evet evet, benim için söyledi, o at hırsızı kılıklı yıltay denen adam, avukat mıymış, tipine kurban olduğum, hiç de avukata benzemiyor, at hırsızı kılıklı herif.

Fotoğrafçı mıymış, bayılırım ben foto çekmeye, birlikte çekeriz ahmetle, beğendim valla, okulum olmasa, evlenmek istemesem, okumuyor olsaydım kesin arardım.

evet fotocuymuş kaçırdın artık napalım

doğukan her zaman ki gibi kızı kaçırmış kızın telefonu bile kapalıymış

ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara

Valla arardım canım, ama evlenmeyi düşünmüyorum henüz erken, okulum var daha, önce bi okul bitirmem lazım.
Ama hakkını yiyemem çocuğun, o ne biçim bişey öyle yaa, yerim valla yavrum yaa, evlenemez inşallah.

belki beklerdi okulu bitirmeni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…