Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

evet o kişiyle olmadı işte:KK34:
ahmet turizm sektöründe çalışıyormuş profosyonel fotoğrafçıymış
sen cok beğendin herhalde ara atv yi:KK1:

Fotoğrafçı mıymış:KK53:, bayılırım ben foto çekmeye, birlikte çekeriz ahmetle, beğendim valla:KK51:, okulum olmasa, evlenmek istemesem, okumuyor olsaydım kesin arardım.:KK52:

:KK1::KK1::nazar: 16 aylıkmıııııııı??????? ne güzel:nazar: bizde 16 yılı bitirdik siz daha yeni evli sayılırsınız allah sizide mutlu mesut etsin bekarlaradahayırlı kısmetler versin

teşekkür ederim:KK16:evet yeniyiz amin
rabbim herkesin gönlüne göre versin, herkes mutlu huzurlu bir evlilik yapsın inşallah

Son düzenleme:
ahmet i rosemarryy için söledin herhal:KK1:.benim canımın sultanı var evliyim

Evet evet, benim için söyledi:KK53:, o at hırsızı kılıklı yıltay denen adam, avukat mıymış, tipine kurban olduğum, hiç de avukata benzemiyor, at hırsızı kılıklı herif.:KK37:

Fotoğrafçı mıymış:KK53:, bayılırım ben foto çekmeye, birlikte çekeriz ahmetle, beğendim valla:KK51:, okulum olmasa, evlenmek istemesem, okumuyor olsaydım kesin arardım.:KK52:

evet fotocuymuş kaçırdın artık napalım:KK1:

doğukan her zaman ki gibi kızı kaçırmış kızın telefonu bile kapalıymış:KK52:

ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara ara:nazar:

Valla arardım canım, ama evlenmeyi düşünmüyorum henüz erken, okulum var daha, önce bi okul bitirmem lazım.:KK31:
Ama hakkını yiyemem çocuğun, o ne biçim bişey öyle yaa, yerim valla yavrum yaa, evlenemez inşallah.:KK53:

X