Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

gunun sorusu esınız evlendıgınızde dıyorkı bben cocuk ıstemıyorum ne yapardınız bosanırmıydınız yoksa devam mı ederdınız evlılıge:)

görücü usulü ile tanıştığım biri ise kabul etmez ayrılırdım...ama aşık olduğum adamsa kabul ederdim..:KK16:

bende eger hastalık yanı mısal cocugu olmıcakdır o yuzden ıstemıodur ayrılmam ama sorumluluk almamak ıcın cocuk ıstemıosa ayrılırdım,
,,

Bu laz ın istediği kız çok fena birşeye benziyor. 5 bin geliri duyuncu geldi bence adama. değilse beğenecek tip i yok onun. esra da sevmedi kızı hiç. dedi sen çok gözü açıksın. Bakalım neler olacak

Yazık Hasan ne kadar heyecanlı ne kadar mutlu:KK1:ama bence bu kız bi kaç gün sonra nişanı atacak hiç güven vermiyo bana:KK14:

Görüyomusunuz elini bile tutturmamış:KK31: öptüm diyince kızdı bu kızda var bi şey:18:

kızlar bu hasan arada bir kendini ünlü filan zannediyordu galiba değilmi?birgün korumalar beni bekliyor dışarıda filan dedi esrada yine i.tatlıses zannediyor kendini dedi

Bi de gülüyo sürekli çocuğa:KK53: gerçi hasanda gülünmüycek gibi değil:KK60::KK60:

Bu kız hasanı dolandırmasın bi de parasını duydu çocuğun

X