Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Amerikadan gelen adayıyla dans etmemişti henüz erken ailem izliyor diye şimdide ailesi izliyorsa rezil olmadımı acaba.

Locadan birinden hoşlanabilir bu çok doğal ama gelip güzellikle söyleseydi böyle olmazdı bu habersiz birde bir adayına tam cevap vermeden başka aşklara yelken açmış.

Neymiş bu naz yahu okudukta tiksindm
Güney neler demiş ya biriniz yazsııın :26:

bencede güney e geçmişiyle ilgili bi şeyler anlatmış Rtük ten dolayı çıkarmamış canlı yayına

cunku konusurken hep cumlelerı " gecmısınız de hatalarınız olmasın ıste yarın bıgun yuzunuze vururlar " sozlerı etrafında donuo,,,

Güney, sosyal paylaşım sitelerinde de bişeyler yazmış. Ama hangi siteler olduğunu söylenmedi. Facebook ya da twitter'ına nasıl ulaşabiliriz acaba?

bugün izleyememiştim şok oldum ya
ama baştan beri o kızda bir sinsilik sezmiştim
gözleri felfecir okuyordu 4 kişiyle birden görüşmek ha
toplu izdivaç yapıcak herhalde tövbe:44:
bahattin de boş ya yayını terkettiğini görmemiştim ama
kendini belli etmişti gereksiz yorumlar yapıyordu durmadan

biriniz su pireliye orayi anladikta neden oldugunu nasil oldugunu merak ettigimi soylesin

Biriniz şu tiviye ;naza bi aday gelmişti.Naz adayla konuştuktan ve paravan açıldıktan sonra kararını henüz açıklamadan,bahattin elini mikrofonu alıp nazın tabini hakkında yorumda bulundu. Yorumuda Burakla yakışıyorlar bence gelen adayla yakıştıramadım seni naz tarzında bir yorumda bulunmuştu . Tam ne dediğini hatırlamıyorum .Herneyse Esra Abla'da bahattine tepki gösterdi. Burda talibi gelmişken senin araya giripte burak demen hiç hoş olmadı tarzında bişiler demişti.Ama yine tam ne dediğini hatırlamıyorum.Bahattin o zamanlar burak benim kardeşim gibidir gibilerindne konuşuyordu. Sonra çekti gitti işte .Benim hatırladığım bu .Söyleyin şu bitli tiviye,niye merak etmiş gece gece biriniz sorun şu kıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…