Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

yusuf amca yerden yere vurulmaya doyamadi herhalde,
kadin demedigini birakmadi üstü kapali,
ne karsidakini dinliyo nede anlamaya calisiyo,
surekli azarlar gibi konusma ben iyiyim ben ustunum diye ustunluk taslama kaf daginda mubarek..

Ne guzel kızlar var dicektim ki tam ne işleri var burda dışarda nasıl bulamıyolar diyeeee sonra kız konuştu ve ben sustum :KK9:

ne dedi kacirdim ben orayi:KK53:

İstediği kriterlerden biri "egosu olmasın" yani diyoki bu kardeşimiz bana gelen insan ölü olsun. Ya da insan olmasın demeye mi çalıştı acaba :KK9: Egosu olmasın neyyy lennnnn? 2 tane kelimeyi kullanıp kendimi ifade edicem derken içine ediyolar ya afedersin :KK9: belgesele geçtim arkedeş yok dayanılır gibi değil :KK9: hayır bi de çok güzeller ona yanarımmmmmm!

İstediği kriterlerden biri "egosu olmasın" yani diyoki bu kardeşimiz bana gelen insan ölü olsun. Ya da insan olmasın demeye mi çalıştı acaba :KK9: Egosu olmasın neyyy lennnnn? 2 tane kelimeyi kullanıp kendimi ifade edicem derken içine ediyolar ya afedersin :KK9: belgesele geçtim arkedeş yok dayanılır gibi değil :KK9: hayır bi de çok güzeller ona yanarımmmmmm!

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

gel izle ya :KK53:

selamlar:KK3:
gülcan denilen kadın beni sinir ediyor adama acıdım ya ezildikçe ezildi
kadında saygısızlık almış başını gidiyor,herkes gülüyor yazık valla
pelinde kendini çok abartıyor,el bebek gül bebek büyütülmüş o çok belli
büyüyememiş o yüzden:KK53:
evinde çekilen vtr tam komedi babasının tablolarından bize ne:KK53:
asele gelen bey foxta haftada 3 kişiye talip oluyor adam kafaya koymuş evlenecek:KK1:

asele gelen bey foxta haftada 3 kişiye talip oluyor adam kafaya koymuş evlenecek:KK1:

hosgeldin sana katiliyorum aselin talibine hic rastlamadim foxta dikkat edecem bidakine su olumsuz olan talibi deme ?

evet ya babası güzel resim yapıyor diye talip gelecek herhalde (hülya avşar )peline:KK9:

hosgeldin sana katiliyorum aselin talibine hic rastlamadim foxta dikkat edecem bidakine su olumsuz olan talibi deme ?

hoşbuldum,evet o kişi
nilgüne gelmişti gecenlerde hep reddediliyor yazık ya
zuhal nasılda bozulmuştu susmalı biraz gercekten:KK1:

Melahat : Heyecanlı değilim,olsun heyecanlı değilim, sağlık olsun yinede heyecanlı değilim:KK9::KK9:

X