Espresso makinesi önerisi var mı?

baharyelii

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2021
281
288
Merhabalar,

Ben kahve tüketmeyi çok severim. İş yerinde Philips’in tam otomatik espresso makinelerinden biri var. Ancak belki hem daha uygun fiyatlı hem de lezzetli kahveler yapan makine öneriniz vardır. Benim tercihim latte, yani süt köpürtme özeliği de olması lazım.

Şimdiden teşekkür ederim.

delonghi kahve makinesine baktınız mı?
Evet biliyorum ama üstteki üyenin yazdıgı gibi o marka biraz pahalı kalıyor benim aradıgım fiyatlara göre. Çünkü evde eşimle ben yaşıyoruz ve o benim kadar kahve düşkünü değil. Kendim için de cok pahalı bir bütçe ayırmak istemiyorum acıkcası.

Evet biliyorum ama üstteki üyenin yazdıgı gibi o marka biraz pahalı kalıyor benim aradıgım fiyatlara göre. Çünkü evde eşimle ben yaşıyoruz ve o benim kadar kahve düşkünü değil. Kendim için de cok pahalı bir bütçe ayırmak istemiyorum acıkcası.
Biz manyağı olduğumuz için göze gelmedi canım🥰
Philips mantıklı ama plastik ve motorunu yağlamanız gerekiyor zaman zaman lattegoyu öneririm

Biz manyağı olduğumuz için göze gelmedi canım🥰
Philips mantıklı ama plastik ve motorunu yağlamanız gerekiyor zaman zaman lattegoyu öneririm
Afiyetler olsun size ♥ İş yerimde Philips'in ep2200 serisi olması lazım, ondan var. Manuel köpürtücülü. Ben beğeniyorum. Tat olarak da güzel benc f/p olarak. Sanırım benim için yeterli olur o :)

X