⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Günaydın arkadaşlar güzel bir haftasonu diliyorum,güzel bakalım güzel görelim güzel düşünelim kahvaltı birazdan canım tatlı istiyor geceden bu tarafa ,malum gündeyim bakalım bugunü Tatlısız atlatırsam iyi olucak bugun spor yok çocuklar sayesinde yeterince hareket halinde olucam zaten kursları vs hadi motive edelim birbirimizi

Gunaydin herkese. Bir bardak sut ictim, bir de 2si bir arada. Yagli sutle kahve icemedigim icin 2si bir arada ictim. Biraz dil peyniri yedim 1 dilim cavdar ekmegi ile. Dayanamayip yine tartildim, arti ciktim yine dun de arti cikmistim spor hocama soyledim, spor yaptigimiz gunlerde tartilma kilon fazla cikabilir dedi. 2 gunde 900 gram arti gordum resmen. 2-3 gun sonra tartil dedi hoca, bakalim 2-3 gun sonra kac cikicam.

Günaydın Tartılma haftada bir tartıl ödem vs oluyor moralin bozulur

Günaydınnnn
Kahvaltım
1 dilim ekmek
Tavada yumurta
Sivri Biber
Yarım dilim süzme peynir
İyi bence
Afiyet olsunnnn
Günaydın ay hadi inşaallah
Benim bile deli gibi tatlı istiyor canım
Regl olmamama rağmen
Günaydın
Spor bazı bünyelerde ödem yapıyor
Olmazsa tartı gününden bi gün önce hafif yaparsın fazla çıkmamak için
Bende devamlı tartılıyorum

Günaydın
Spor bazı bünyelerde ödem yapıyor
Olmazsa tartı gününden bi gün önce hafif yaparsın fazla çıkmamak için
Bende devamlı tartılıyorum

Evet oyle yapayim. Dinlenme gunlerimden birini sali yapabilirim. Haftada bir tartilanlara ozeniyorum, ben merakima yenik dusup her gun tartiliyorum :) hoca evde tartilmana gerek yok, ayda bir burada olcumunu yapalim onemli olan yag ve kas kutlen, kac kilo oldugunun bir onemi yok dedi, yok hocam ben almiyim dedim :)

:) aynen
Olsun ya nolucak
Tartıl gitsin
Nasıl iyi geliosa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…