⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Hemen başla o zaman erken yumurtluyorsun demekki, adetten sonra 10.11. gün yumurtluyorsundur büyük ihtimal. Ilk gununden sayınca de mi 24
Aynen
Regl oluyorum ya
Olduğum gündem itibaren sayıyorum
24ncü gün yine oluyorum
Biter bitmez ki ilk hafta dışında boşa yapıyormuşum sanırım
Doktor dedi
Erken yumurtladığım için
Aynen öyle

Testin mantığı yumurtayı catlatmak için yükselen hormonu ölçmek azar azar yükseliyor pik yapınca yumurta catlamaya hazır oluyor çatlayınca da hemen düşüyor
Evet ama sperm kalitesi için, yumurtlama gününden önce bi iki gün dinlenelim DİE düşünüyorum
Habire ..... :oha:
yani hergün
Sadece üç günde bi gece yapamıyoruz
Eşim çalıştığı için
doktor da olmaz öyle dedi

Evet ama sperm kalitesi için, yumurtlama gününden önce bi iki gün dinlenelim DİE düşünüyorum
Habire ..... :oha:
yani hergün
Sadece üç günde bi gece yapamıyoruz
Eşim çalıştığı için
doktor da olmaz öyle dedi
Adetten sonra 9. gün 11.gün 13. gün gün aşırı kesinlikle hergün değil yani 28 günde olanlar 14. gün yumurtlar sen 24. günse o hesaptan 9 ya da 10. gün yumurtluyorsun. Testi hemen yapmaya başla bakalım ne zamanı gösterecek.

Arkadaşlar günaydın hepinize sağlıklı ve güzel sabahlar❤️ güne erken başlayın hızlı zaman akışında bizede zaman kalsın ❤️Birazdan müsli ile kahvaltı miğde biraz düzeldi hemen aç karnına kahve içtim ve tabiki polen bugun hem kurs hem spor düşünüyorum kendimi zorluyorum spora söylemiştim ama salona gidene kadar oda sitenin olmasa yani yakın zor giderdim heralde,sizde spora zorlayın kendinizi hadi arkadaşlar gidicek bu kilolar ❤️

ben beslenme düzenimi değiştirmiş de degilim...
menüm
dün annemlerdeyim..evet bi hafta giremedim..
nedeni
kayınpederim ameliyst oldu evime kahvalti ve yemege çagirdim.. öle koşturmaca.. düşün.. hiç oturamadim yahu..
bulaşığı yemeği Kızımı eşimi hepsi üst üste geldi..
ama bunlari yaptığım için çok mutluyum:)
sonra ertesi gün annemlerdeydim
gerçekten güçlü bir kadin olduğumu hissediyorum...
çalışan bir kadin... ev işlerinie koşmak... kızımla ilgilenmek.. elinden geldiği sürece herşeye yapmak...
bi zayıflayamadığım kaldi:KK70:

kaptan ben haftasonu buraya giremiyorum.. girmiyorum çünkü ev işlerim kızım öncelikte. işyerinde giriyorum sadece.. pzt salı izindeydim..
kızıma baktim misafir agirladim çok yorucu geçti ..
derken benim kızım hastalandi... temiz havaya kandim ... güneşli mis gibi parka götürdüm sonra hastalandi:KK43: bu seferde bende hasta olmuşum... bogazlarim aciyor. yemek yerken biçak gibi oluyor bogazima.
yani kusuruma bakmayin haftasonu giremeyecegime bildirmek istiyorum lütfen beni listeden çikarmayin:)

ben beslenme düzenimi değiştirmiş de degilim...
menüm
dün annemlerdeyim..evet bi hafta giremedim..
nedeni
kayınpederim ameliyst oldu evime kahvalti ve yemege çagirdim.. öle koşturmaca.. düşün.. hiç oturamadim yahu..
bulaşığı yemeği Kızımı eşimi hepsi üst üste geldi..
ama bunlari yaptığım için çok mutluyum:)
sonra ertesi gün annemlerdeydim
gerçekten güçlü bir kadin olduğumu hissediyorum...
çalışan bir kadin... ev işlerinie koşmak... kızımla ilgilenmek.. elinden geldiği sürece herşeye yapmak...
bi zayıflayamadığım kaldi:KK70:
Ne güzel canım ne mutlu sana masallah:)

X