⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

kizlar birsey sorucam dogumdan dolayi karnim yumusak o yag mi oluyo ya spor mu gerek napiyim sinirimi bozyu su vicik gobek

Ingilteredeyim şu an ekinokscum. Annesiyle uzak sehirlerde olanlar ben napiyim :KK43: Tebrik ederim Zeynep cok gayretliydin gerçekten. Dün de eşim beni sinir etti iyi zayıfladın dedi ben de 59 olacağım daha dedim o biraz zor demez mi sanki daha once yapmamışım gibi. Görürsün dedim ama ne alacaksın bana dedim altın yüzük alırım dedi :)) ama burdan almazmış:)) Ben de küçük yüzük takamam sevmem görür gününü:))

Ingilteredeyim şu an ekinokscum. Annesiyle uzak sehirlerde olanlar ben napiyim :KK43: Tebrik ederim Zeynep cok gayretliydin gerçekten. Dün de eşim beni sinir etti iyi zayıfladın dedi ben de 59 olacağım daha dedim o biraz zor demez mi sanki daha once yapmamışım gibi. Görürsün dedim ama ne alacaksın bana dedim altın yüzük alırım dedi :)) ama burdan almazmış:)) Ben de küçük yüzük takamam sevmem görür gününü:))
Geçici mi oradasın peki? Ne kadar zor olduğunu tahmin edebiliyorum

Selam kızlar
Bebek için tedaviye başlıcaz
O yüzden eskisi gibi sık aktif olamayabiliirim
Zamansızlıktan değil ama ruhen çöküntü yaşayabilirim
UZun ve zorlu bir süreç olacak mâlum...
Forumdan fayda göremezsiniz tabiki de başka zayıflama guruplarına yönelebilirsiniz
Hepinize başarılar :KK200:

Selam kızlar
Bebek için tedaviye başlıcaz
O yüzden eskisi gibi sık aktif olamayabiliirim
Zamansızlıktan değil ama ruhen çöküntü yaşayabilirim
UZun ve zorlu bir süreç olacak mâlum...
Forumdan fayda göremezsiniz tabiki de başka zayıflama guruplarına yönelebilirsiniz
Hepinize başarılar :KK200:
Geçici canım evet. Ne öyle veda konuşması gibi aaaa. Biz her zaman burdayız kilo bahane. Hepimizin mutlaka zor zamanları farklı sıkıntıları var ne olursa olsun kendini koyverme. Durumunuzu bilmiyorum ama arkadaşlarımdan o kadar mucizevi bebek sahibi olanlar oldu ki.. Rabbim hayırlısını versin. Tek amacımız çocuk yapmak değil üstelik. Bence bizimle de paylaşırsan süreci daha iyi hissedersin. Moral her şeyin ilacıdır cok pesimistik gördüm seni.

X