⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

Günaydın nasılsınız :)

53.6

Geçen haftaya göre 300 Gr fazla
Olsun zayıfsın zaten acelen yok :)

Olsun
Allah bereket versin :)

Geçen hafta 90.6
Bugün 90.5
1 haftada 100 gr araya haftasonu gezisi de girince iyi bir sonuç bence :)
Güzelll

bugün kilo bildirim zamani..
ben aldim herade yada ödemim sis...
89,8 kilo. hergün tartıya çikip duruyorum:/

Geçen hafta pek iç açıcı olmadı sanırım kimseye :)
Bu hafta daha sıkı asilalim
Evettt
günaydın kızlaarrr
70,2

gunaydin kizlar ben de 1 kilo vermisim 61.00 ciktim
Güzelll
uyuya kalmışım yine :)
geçen hafta 81.2
bu hafta 80.7
İyi tebrikler

Arkadaşlar günaydın iştahım Yok sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ufak bir miğde agrısı zaten problemli miğdem sinyal kahve içme diyor bana sinyal veriyor hepinize güzel sabahlar herşeyden öte sağlıkla kalın

kaloriler çok karışık takip ediyorum ama not tutma özelliğim yok bende..
elimden geleni yapıyorum bu aralar hem iş hem okul hem ev çocuk koca.. bi sürü iş...
4 yıllıığımı tamamlama aşamasindayim... bitirip uzman olmaya kafama koydum şu an memurum... üst düzey memur olmak istiyorum. gözüm yüksekte mi bilemiyorum ...
bi yanda okulu bitirme için ders çalışıyorum bi yanim iş...ev gelincede yemek bulaşık çocuk... bi sürü...
kilo da gitmiyor ayni 90 88 gibi bünyem mi dıurdu ya

Selam hanımlar
Dünkü menümü yazayım

08
Shake
10
Elma
12
2 yumurta haşlanmış
14
1 patatesli kıymalı börek
Salata
3 kaşık yoğurt
16.30
Protein bar
19
1 kase mercimek çorba
Salata

4 lt su

Günaydın zencefil kaynat iç

Birden gider kilo bazen bana da öyle oluyor 3-5 gün nerdeyse ayni çıkıyorum sonra bakıyorum 500gr birden gitmiş.

kahvaltı saatiniz geçti niye bekliyorsun ki..
tost yapma..
omletyap yada yumurta haşla domates zeytin peynir koy gerekirse biber.. ekmek yeme bence. en ideal kahvaltı budur.
Yurt dışındayım şu an canim saatim geriden geliyor :)) benim diyet oyle belli saati var öncesinde yemiyorum. 11-19.00 arası yiyorum. Tostu ben beyaz peynir ve domatesle yapıyorum, esmer ekmek zaten her şartta o 2 diljl ekmeği yiyorum, farklılık olsun diye insan sıkılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…