⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

çok açım :KK43: 2 salatalık ve 1 büyük havuç yedim limonlu tuzlu. zar zor 1.5 litre su içtim. birazdan dışarı çıkıcam arkadaşla kahve içmeye. canım acayip cheesecake ve trileçe çekiyo :KK53: yarın spora gitmeyi planlıyorum, zumba dersi varmış. dans etmeyi hiç sevmem ama kalori yakmak için yapıcam mecbur :KK48: kısır ve poğaça yiyip canımı çektiren şahsı kınıyorum :KK48:
Biliyorum çok zor ama yeme
Ben bi kere düğün pastasını yememiştim
Şimdilik yeme
Kısa zaman sora yiceksin söz
Bende çok açım
Yarın kesin doyucam

Alakasız ama her zaman iadeyi ziyaret yapar mısınız, yapmalı mıyız? Bize birileri gelmişti boş da gelmemişler hediye ve çikolata yaptırmışlar ben de sırf hediyeler için gitmek istedim sıkıntı olur bana. Kadına dedim gelin buyrun falan dedi ama ne bileyim ya pek samimi bulmadım. haftasonu da birşeyler yapabiliriz falan dedi. Eşler konuşur dedi zart zurt.

Alakasız ama her zaman iadeyi ziyaret yapar mısınız, yapmalı mıyız? Bize birileri gelmişti boş da gelmemişler hediye ve çikolata yaptırmışlar ben de sırf hediyeler için gitmek istedim sıkıntı olur bana. Kadına dedim gelin buyrun falan dedi ama ne bileyim ya pek samimi bulmadım. haftasonu da birşeyler yapabiliriz falan dedi. Eşler konuşur dedi zart zurt.
Başka zaman olabilir bence

X