⭐️⭐️ESNEK ZAYIFLAMA ARKADAŞI ARANIYOR⭐️ ⭐️

kakaovanilya napıyorsun kız? içiyor falan olmasın sesi çıkmıyor :))

Kopegimi disari cikardim tuvalet icin, bir de skinny latte aldim, cheesecakelere takildi gozum ama neyse ki almadan ciktim :)) starbucks var evime cok yakin, kopegi disari cikardigimda hep starbucks yoluna yoneliyo cunku haftada 1 krem santi alip yediriyorum orada, yolu ezberledi hayvan :)) ona da krem santi aldim. Bu arada broadchurchun ilk bolumunu izledim bugun, gracepoint diye bir mini dizi vardi dedektif ve hikaye tipatip ayni, baska dizi onerisi varsa alayim :))

iyi geceler gunduz giremiyorum simdi yaziyim sabah kAhvalti yapmadim yine malesef oglen 2 kasik corba ictim patates kizartmasi yedim ekmek ile aksam 1 parca kavun ve cips yedim 4 tane kucuk sisede gazoz ictim 5 tanede mandalina yedim

Black Mirror farklı bir şey istiyorsan

cocuklarla ugrasmaktan ne yedigimi bilmiyorum malesef onlari yedirip doyurucam diye bende ne bulursam yemeye calisiyorum gucsuz kalmiyim diye
Ben de şu an çok aç hissediyorum uyuyup unutsam mı acaba. Artanlarını yesen yeter :) Su 8 cocuklu kadının hikayesi var ya "Anne kendine niye yumurta haşlamadın demiş çocukları o da "ananız babacık yesin yarımşar verin yeter demis" :))

Günaydın arkadaşlar güzel pazarlar büğün ceza verdim kendime kahvaltım bir haşlanmış yumurta, azıcık peynir okadar ,yeşil çay içicem şimdi öğlen badem vs geçiştirip akşama hafif atlatıcam su içmede zorluyorum kendimi en fazla 1,5 litre içiyorum bugun 3 yapıcam inşallah

Günaydın
Baya az yemişsin evet
Ceza baya acımasız olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…