Esmalarin faziletini ne kadar surede yaşadiniz ?

tolin

PITIRCIK MUNE!:D
Pro Üye
23 Ekim 2011
19.403
23.872
Merhaba lütfen konum en azından belli bir süre taşinmasin . Yaşadığım bazı olumsuz durumlardan dolayı panik atak tedavisi görüyorum ve bu dönemde esmalara yöneldim. Yüksek sayıda Ya Kahhar çekiyorum birilerinin şerrinden korunmak için . Etkisini ne kadar sürede gördünüz yardımcı olabilir misiniz ?

Ya kahhar mı lütfen bir daha söylemeyin bile kahır çekiyorsunuz iyi misiniz kim verdi size bu aklı sakın sakın tekrar etmeyin çok tehlikeli bir zikir tepetakla olur her şey
Kendim buldum . Pişman da değilim. Benden uzak dursun .

Esma çekerken çok dikkatli olmak lazım, fazlası sıkıntı olabilir.
Her esma da her seye okunmaz.

Karsindaki insan zalim degilse kabul olacagini sanmiyorum. Bu konu kapanir muhtemelen. Ya da tasinir.

ya fettah çekmeyi deneyin ? darda olanları kurtaran dır anlamı... biri için ya kahhar çekerseniz size döner... zaten bir rahatsızlığınız varmış... iyiye yönelin. ya fettah, ya mucib çekin...

Ya yanlış anlamayın ne olur
Lütfen gidin işin uzmanından yardım alın bu ya kahırla olacak iş değil
Pozitif etkisi şudur en fazla inanmak başka birşey değil

Panik atak, anksiyete gibi durumlarda rahatlamak için İnşirah suresi okumanı öneririm.
Şer, nazar gibi şeylerden korunmak için de Felak Nas okuyabilirsin, çok rahatlatıyor.
Bu sureler, nazar ayeti, belli esmalar ferahlamana, korunmana yardımcı olacaktır Allah'ın izniyle ama bunları da iyi araştırmak lazım; sayısı, okuma vakti vs önemli olabiliyor.
Bir de, beddua etmemeye dikkat etmek lazım.
Ne kadar sürede etki eder bilemiyorum, herkesin durumu farklı, psikolojik rahatsızlıkların iyileşme süreci daha uzun vadeye yayılabiliyor, istikrarlı olmak, hemen sonuç göremezsek bırakmamak lazım.
Bi yandan tıbbî tedavini de ihmal etme (terapi+gerekirse ilaç), Allah şifa versin Tolin

Ya kahhar mı çekiyorsuzun birine. Yalnız duaları kötülük için kullanamazsınız size geri dönebilir dikkatli olun

ya vedud çekiyorum önce Allahın sevgisini daha sonra eşimin sevgisini kazanmak için
El aziz çekiyorum
Ya Allah çekiyorum

7 Ettehiyatü okuyorum evimin huzuru eşler arasında hoş muhabbet için
Denedim ve kötü bir dönemde başladım o günden beri öyle kötü bir dönem yaşamadık.Tavsiye ederim ben çok etkisini gördüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…