esma-ül hüsnalarla ilgili

beans

...
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2012
1.159
1.747
Arkadaslar sevdigim kisi icin niyet edip esma-ül hüsna zikretmek istiyorum.Ama yanlis bisey yapmak istemiyorum.
İnternette bu konuyla ilgili arastirma yaptim yığınla bilgi var hangisine inanicagimi sasirdim.
Ya allah ya cami ya vedût
Ya vedût ya cami
Ya allah ya vedût ya cami
Simdi bunlardan hangisini zikredicem.Sıralamanın önemi var mı? Hangi gunlerde,hangi vakitlerde,ne kadar zikredersem tesirli olur.Ne olur beni aydinlatin kafam cok karistı.:KK43:

Arkadaslar sevdigim kisi icin niyet edip esma-ül hüsna zikretmek istiyorum.Ama yanlis bisey yapmak istemiyorum.
İnternette bu konuyla ilgili arastirma yaptim yığınla bilgi var hangisine inanicagimi sasirdim.
Ya allah ya cami ya vedût
Ya vedût ya cami
Ya allah ya vedût ya cami
Simdi bunlardan hangisini zikredicem.Sıralamanın önemi var mı? Hangi gunlerde,hangi vakitlerde,ne kadar zikredersem tesirli olur.Ne olur beni aydinlatin kafam cok karistı.:KK43:
Bunların sayısını ben de bilmiyorum tam anlamıyla, siz dua edin içten bir dille rabbim geri çevirmez inşallah.

Sevdigin kisi icin niyet edeceksinde neyine niyet edeceksin? Seni sevsin diye mi sana donsun diye mi kavusmak icin mi? Hepsi icin ayri ayri dualar var.

Bence en guzel dua kalpten gelendir.

Esma'lari ebced sayisinca cekmek eftaldir. 20 de Ya Vedud'un ebced sayisidir.

Sevdigin kisi icin niyet edeceksinde neyine niyet edeceksin? Seni sevsin diye mi sana donsun diye mi kavusmak icin mi? Hepsi icin ayri ayri dualar var.

Bence en guzel dua kalpten gelendir.

Esma'lari ebced sayisinca cekmek eftaldir. 20 de Ya Vedud'un ebced sayisidir.

ben bana hayırlı olup donsun dıye ıstıorum

X