Popüler Konu Esmâ-i Hüsna nedir?Faziletleri, Allah'ın 99 ismi ve Anlamlari

Kendi niyetime okudum canım

Okudum canım

Herkese Hayırlı Haftalar hayırlı sabahlar

Hanımlar bugün iki arkadaşa okuma yapilicak nasıl okuyacağımızı artık biliyoruz

Haftaya Ramazan ayına giriyoruz o zamana kadar inşallah dualarımızı bitirelim

Ramazan ayı ibadet ayı yoğunluğumuz olucaktir mutlaka

Ramazan ayında 3 aylar dua grubumuz olacaktır...Rabbim kabul etsin

Bugün duası okunucak arkadaşlarımız

Nevreste ve esoss88

Birinci duası okunucak arkadaşımız

Nevreste

Arkadaşımızın niyeti

Duam:
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed. La İlahe İlla Ente Sübhaneke İnni Küntü Minezzalimin.
Allah'ın ismiyle, kendimi, ailemi ve malımı Allah'a havale ediyor. O'nun yüce himayesine bırakıyorum.
Depremlerden, afetlerden, tüm kaza ve belalardan ailemi, eşimi, çocuklarımı, sevdiklerimi ve tüm insanlığı koru yarabbim. Bu sıkıntılarımızı çabucak unutalım inşallah
Eşime, çocuklarıma yeni hayatımızda güzellikler ver yarabbim.
Kızlarım ve oğlum sınavlarında başarılı olsunlar iyi okullarda eğitim alsınlar. İstedikleri yerleri kazansınlar. İş sahibi olup vatana millete hayırlı bireyler olsunlar
Yeniden bir arada yuva kurabilmeyi nasip et. Evimizin yerinde, gönlümüzdeki gibi yapılmasını nasip et. Yeniden evimizde huzurla, güvenle, mutlulukla oturalım.
Eşimi koru yarabbim onu bize bağışla
Hastalığıma şifa ver
Tedavim işe yarasın ağrılarımdan kurtulayım
Rabbim bana bu zor süreçte destek olan tüm dostlarımın gönüllerinden geçen tüm dualarının kabul olmasını nasip etsin inşallah
Mahkemelerimizi kolaylıkla kazanmamız nasip et
Duama amin diyen tüm arkadaşlarımın dualarını kabul et

Ikinci duası okunucak arkadaşımız

esoss88

Arkadaşımızın niyeti

Allah'ım bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz tüm günahlarımızı bağışla. Allah'ım ailemize , yakınlarımıza ve amin diyen tüm kardeşlerimize işlerin ve ahlakın en hayırlısını nasip et. Her şeyin en iyisini ancak sen nasip edersin, kötüsünden de ancak sen alıkoyarsın. Sen hepimizin ailesini her türlü kötülükten, musibetten hastalıktan ve kötü ahlaktan muhafaza eyle. Yarabbim ömrümüz boyunca kalbimize iman nuru ve ibadet sevgisi ver. Tüm dua eden kardeşlerimize ve ailelerine imanlı bir şekilde yaşayıp imanlı bir şekilde ölmeyi, peygamber efendimizin sancağı altında cennete girmeyi nasip et.Allahım Esra kuluna oğlunu hakkıyla büyütmeyi, salih, ahlaklı ve hayırlı bir evlat olduğunu görmeyi nasip et. Senin istediğin şekilde yetiştirebileceği oğluna ömür boyu destek olacak beraber büyüyeceği sağlıklı ve saliha olacak bir kız evlat nasip et. Eşinin kalbine ibadet ve namaz sevgisi ver. Gurbette geçirdikleri bu günleri bereketlendir ve kolaylaştır. Vatanlarına sağ salim dönmeyi nasip et . Allahım Dua eden tüm kardeşlerimin yuvalarına huzur ve mutluluk ver. Evlat isteyenlere en kısa sürede hayırla ve kolayca evlat sahibi olmayı nasip et. Geçim derdi olanlara genişlik ve bereket ihsan eyle. Hastalarımıza şifa ver . Tüm Dünya da zulüm gören kardeşlerimizi de kurtar. Onlara zafer ihsan eyle. Amin

️ 7 defa okunucak

''La ilahe illallahül’azim-ül-halim la ilahe illallahü Rabbül-Arş-il’azim la ilahe illallahü Rabbüs-semavati ve Rabbül-Erdı Rabbül’Arş-il-kerim.''

️ 70 defa okunucak

Yâ Allah,Yâ Rahman,Yâ Rahim,Yâ Kâvi,Ya Kadir

️ 100 defa okunucak

«Lâ ilâhe illâ ente yâ hannân, yâ mennân, yâ bedîas-semâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm.»

Okumalarimiz bitiyor Rabbim dualarımızı niyetlerimizi kabul etsin ...

Okumaları bitiren arkadaşlar beni
MssPARE Etiket yapmayı unutmayın

Yarın sabah saat 9:00 a kadar okumaları bitirelim lütfen

MMorsalkimm

zeyno genc

MssPARE

Aktif Lora

Peeves

-kuzeyildizi-

A Ada-Anne

@selin18

Nevreste

esoss88

kunfeyekun__

Life light

mutlulukbenihicbirakma

mutlulukbenihicbirakma kardeşi

iyilik_guzellik

nursevdi

B begonviil

C Cittaslow

G Gunduzguzell1

YagmurSendeanlarsn

N Neselikalpler

B Buluts34

liberti22

A Ada-Anne adacim okumaların bitti Rabbim dualarını kabul etsin

@selin18 için okumayanlar

YagmurSendeanlarsn

Yağmurcum dualarını günlük okumaya özen göster lütfen

mutlulukbenihicbirakma canım A Ada-Anne için okuman var

Ben Ada anne için okuma tamamlandı yazdım tekrar baktım üç aylar grubuna yazmıştım diğer gruba okuman var hatırlatayım diye baktım yazmamisin canım yine hatırlatayım

Adacim arkadaş okuduğu zaman okumam tamamlanacak bugün ki paylaşımda okuman bitti yazmıştım düzelteyim dedim

Nevreste esoss88 için okudum Rabbim kabul etsin amin MssPARE

Nevreste esoss88 arkadaşlarimin niyetlerine okudum bagişladim Allah kabul etsin aminn
MssPARE

Tamam Parem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…