Popüler Konu Esmâ-i Hüsna nedir?Faziletleri, Allah'ın 99 ismi ve Anlamlari

Hanımlar bugün iki arkadaşa okuma yapilicak

iki arkadaşın niyetlerini okuyup

Duaları iki sefer okuyup bağışlayacağız Rabbim kabul etsin

Bugun duası okunucak arkadaşlar

Birinci duası okunucak arkadaşımız

Peeves

Arkadaşımızın niyeti

Rahman ve Rahim olan Allahim su mubarek gunler hurmetine okudugumuz dualar hurmetine dua arkadaslarimin ve benim gonlumuzdekileri hayirla kolaylikla nasip eyle. Darda olan zorda olan dertli olan zulme ugrayan kullarina yardim et. Bizleri gorunur gorunmez tum kotuluklerden koru muhafaza eyle. Bizleri iki cihan saadeti verdigin salih kullarindan eyle. Icinde iyilik merhamet bulunan kullarini islamla sereflendir. Muslumanlari her bakimdan guclu kıl Allahim. Allahim sen herseyin en iyisini bilirsin Hilal kulunun hayatini olabilecek en guzel haliyle onunda razi olacagi sekilde yoluna koy. Hilal kulunun sıkıntılarını gider maddi manevi rizkini bol eyle. Hilalin bekledigi beklemedigi guzel hayirli olaylar olsun hayatinda. Yegeni akillansin kendini idame edecek hale gelsin. Allahim gunahlarimizi af dualarimizi ve ibadetlerimizi kabul eyle. Amin...

Ikinci duası okunucak arkadaşımız

-kuzeyildizi-

Arkadaşımızın niyeti

Adım Begüm
Allahım bu kulunun gebeliğinin rahatça sağlıkla sıhhatle geçmesini kolaylıkla doğurmasını
evladının da zamanında gününü doldurup eli ayağı düzgün bi şekilde sağlıkla sıhhatle doğmasını, hayırlı bir evlat olup ana babasına vatana millete hayırlı bir insan olmasını nasip eyle inşallah.
Evinden ve ailesinden sağlığı sıhhati huzuru bereketi eksik olmasın ve eşinin ticaret işleri hayırlı bol kazançlı olması nasip olsun tayin için gidecekleri yer ailesi için hayırlı ve huzurlu olsun inşallah.
Bizlerin sana layık bir kul peygamberimiz s.a.v hayırlı bir ümmet ana babamıza hayırlı evlat olmasını nasip eyle.
Burdaki tüm arkadaşlarımızın dualarını da kabul eylesin inşallah rabbim amin.

️ 7 defa okunucak

''La ilahe illallahül’azim-ül-halim la ilahe illallahü Rabbül-Arş-il’azim la ilahe illallahü Rabbüs-semavati ve Rabbül-Erdı Rabbül’Arş-il-kerim.''

️ 70 defa okunucak

Yâ Allah,Yâ Rahman,Yâ Rahim,Yâ Kâvi,Ya Kadir

️ 100 defa okunucak

«Lâ ilâhe illâ ente yâ hannân, yâ mennân, yâ bedîas-semâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm.»

Okumalarimiz bitiyor Rabbim dualarımızı niyetlerimizi kabul etsin ...

Okumaları bitiren arkadaşlar beni
MssPARE Etiket yapmayı unutmayın

Yarın sabah saat 9:00 a kadar okumaları bitirelim lütfen

MMorsalkimm

zeyno genc

MssPARE

Aktif Lora

Peeves

-kuzeyildizi-

A Ada-Anne

@selin18

Nevreste

esoss88

kunfeyekun__

Life light

mutlulukbenihicbirakma

mutlulukbenihicbirakma kardeşi

iyilik_guzellik

nursevdi

B begonviil

C Cittaslow

G Gunduzguzell1

YagmurSendeanlarsn

N Neselikalpler

B Buluts34

liberti22

Kızlar duam tamamlandı inşallah duam kabul olur bu gün hürmetine bu cuma günü hürmetine içindeki red olunmayacak o saat hürmetine hepinizden Allah razı olsun Rabbim dualarımızı kabul etsin

Aktif Lora için okumayanlar

Aktif Lora

Peeves -kuzeyildizi- arkadaşlarimin niyetlerine okudum Allah kabul etsin aminn
MssPARE

Peeves ve -kuzeyildizi- için okudum Rabbim kabul etsin amin MssPARE

Cümleten hayırlı cumalar

Peeves ve -kuzeyildizi- için ben ve kardeşim okuduk Rabbim niyetlerini kabul etsin inşallah

MssPARE

Peeves ve -kuzeyildizi- niyetleri için okudum
Allah kabul etsin inşallah
MssPARE

İki arkadaş için okudum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…