Popüler Konu Esmâ-i Hüsna nedir?Faziletleri, Allah'ın 99 ismi ve Anlamlari

Okudum Allah kabul etsin MssPARE

Arkadaşımın niyetine okudum Allah kabul etsin amin

Allah biliyo ya bu ev isteyen arkadaşlarıma daha bi yürekten okuyorum Rabbim hepimize çok şükür oldu sevinci yaşatsın kiracılık çok zor

MssPARE

C Cittaslow niyeti için okudum
Allah kabul etsin
MssPARE

C Cittaslow arkadaşimin niyetine okudum Allah kabul etsin aminn
MssPARE

C Cittaslow niyetine okudum Rabbim kabul etsin inşaallah MssPARE

Arkadaşımın niyeti için okudum Rabbim kabul eylesin inşallah MssPARE

Bugün Hastane işlerim oldukça yoğun ve okumalarimiz tamamlandı erken paylaşım yapıyorum

Bugün duası okunucak

M Morlale8

Arkadaşımızın niyeti

Allah'ım bu aciz kulun, nasıl dua edeceğini bilemez. Gönlünden geçenleri dile getiremez. Sen ki her şeyi gören, her şeyi duyan ve bilen Allah'ım bu aciz kulunun dile getiremediklerini kabul et, gerçekleştir. En güzel dua eden kullarının, dualarıyla bir tut. Senki her şeye gücü yetensin burda duama amin diyen kullarınında dualarını kabul et amin

️ 1.Duamiz...Seçilen 2 ESMA-ÜL-HÜSNA

1.ESMA.... YA HALÎK cc 100 defa okunucak

YA HALÎK
ne demek?
Hâlık; her şeyi yaratan, yoktan var eden demektir. Allah Teâlâ, eşyayı, her hangi bir örneği ve benzeri olmadan yaratandır. Yarattığı her şeyi bütün ayrıntılarıyla bilir.
Her şeyin varlığını, varlığı boyunca görüp geçireceği halleri bilir, olayları tayin ve tesbit eder, ona göre yaratır. Demek ki hâlık isminin iki anlamı vardır: birincisi; bir şeyin nasıl olacağını tayin ve tesbit etmek, ikincisi, o takdire uygun olarak o şeyi yaratmak, var etmek. Allah Teâlâ, her şeyi ezelde takdir etmiş, takdir ettiklerinin zamanı gelince bunları yaratmış, varlık sahasına çıkarmıştır. O’nun ilim, irâde, takdir ve yaratmasından hiç bir şey uzak kal
amaz.

2.ESMA....YA Hâdî cc 100 defa okunucak

YA Hâdî ne demek?

Hâdî; hidâyeti yaratan; istediği kulunu muradına erdiren, hayırlı yollara muvaffak kılan demektir. Allah Teâlâ, inanacak kalplerde hidâyeti yaratandır. Ebedî mutluluğu sağlayacak doğru yolu gösteren ve doğru yola ulaştırandır. Yolunu şaşırmışlara rehberlik edendir.

2.Duamız....3 ESMA-ÜL-HÜSNA

1. ESMA ...YA FETTAH cc 33 defa okunucak...

Ya Fettah ne demek?
Fettâh; iyilik kapılarını açan; zulme uğrayanlara yardım eden; mü’min kullarını zafere ulaştıran; mü’minlere mânevî kapıları açıp kalplerd-en kederleri gideren; her derde çare bulan; her türlü engelleri kaldıran demektir.

2. ESMA...YA MUCİB cc 33 defa okunucak

Ya Mucib ne demek?
Mucîb; kendine yalvaranların isteklerini veren; kullarının dileklerine ve dualarına karşılık veren demektir. Kendine yalvaranları işitir, bilir ve onların isteklerini verir.demektir

3. ESMA....YA ŞAFİ cc 33 defa okunucak

Eş Şafi ne demekt? Hastalıkları iyi eden, şifa veren ve kullarına şefaat eden anlamına gelir. O kuluna musallat olan musibetleri def eder, hastaları iyileştirir ve kötülükleri yok eder.

3. Duamız .... 33 defa okunucak

"Lâ ilâhe illâ ente yâ hannân, yâ mennân, yâ bedîas-semâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm."

Duanın Anlamı:

“Sen’den başka hiçbir ilâh yoktur. Ey Hannân, ey Mennân, ey gökleri ve yeri en güzel şekilde yaratan, ey Celâl ve ikrâm sâhibi!

Okumalarimiz bitiyor Rabbim dualarımızı niyetlerimizi kabul etsin ...

Okumaları bitiren arkadaşlar beni
MssPARE ve o gün duası okunan arkadaşı Etiket yapmayı unutmayın

Sabah saat 9:00 a kadar okumaları bitirelim lütfen

Nevreste

RedGirl

G Glsndmr89

zeyno genc

MssPARE

A Asya89

S selin18

A Ada-Anne

ezgiisel

MMorsalkimm

C Cittaslow

M Morlale8

safi.naz

Y Yaz2021

dunyadanuzak

YagmurSendeanlarsn

dolar milyoneri

MssPARE 2. Niyeti

littlezelda

Nur61_

iyilik_guzellik

liberti22

C Cittaslow canım okumaların tamamlandı eksiğin kalmadı Rabbim duanı kabul etsin ❤❤

Son düzenleme:
Okudum Allah kabul etsin MssPARE

M Morlale8 kuzum niyetine okudum bagişladim Allah kabul etsin inşallah aminn
MssPARE

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…