eşlerinize sevgililerinize buyrun hediye önerileri

cillibombom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2013
456
50
34
sevgili hanımlar, sizlerle şu ana kadar iki senedir erkek arkadaşıma, birkaç aya kadar nişanlım olacak inşallah, yaptığım tüm sürpriz ve hediyeleri paylaşmak istiyorum malum yılbaşı vırt vızır lazım oluyor böyle şeyler... ayrıca sizlerde benimle paylaşırsanız çok sevinirim...

- birinci ayımız dolduğunda o ay boyunca sakladığım mesajları küçük not kağıtlarına yazıp güzel bir kutuda hediye ettim, bir de tanışma hikayemizi masal gibi yazdım.

- doğum günü için çok uğraştım. bir hırka aldım ve hırkanın içine birçok doğum günün kutlu olsun mesajı koydum, açtığında giymeye çalışırken döküldü üstüne başına yere, gözleri dolmuştu birtanemin bu hediyemi paketledikten sonra bir tanede gömlek alıp paketledim, bir tane doğum günün kutlu olsun yazan plaket ödüllerden aldım her tuhafiyede var neredeyse şimdi onu da hediye paketi yaptım. 8 tane A4 kağıdı alıp birbirine bantladım ve bir mektup yazdım şiirler falan sonrada rulo yapıp kurdele ile bağladım padişah fermanı gibi bunların hepsini iç içe koydum ve tabi bir de slayt show hazırladım CD ye... doğum gününde ne oldu takvimi çıkardım netten ulaşabilirsiniz buna da. her paketin üzerine "doğum günün kutlu olsun" "bir önceki doğum günün kutlu olsun" "ondan da önceki doğum günün kutlu olsun" "bensiz geçen her doğum günün kutlu olsun" yazdım bir de sabah kahvaltısı ısmarlamıştım

- beraber çekildiğimiz fotoğrafları bastırıp kendim karton ve kurdele ile notlarında yazdığı bir albüm hazırladım, sanırım hazır albüm olsa bu kadar hoşuna gitmezdi çok beğendi.

- aşk çekleri hazırladım. bunu da nette aratırsanız gayet basit yapıldığını göreceksiniz

- ayakkabı bağcıklarından ona bir anahtarlık yaptım, anahtarlığında taşıyor, yapımı youtube da var

- araba kullanırken ve gece çalıştığı için üşüme problemi vardı garibimin, bende ona bir diz örtüsü ördüm çok mutlu oldu

- atkı örmüştüm bir de geçen sene

- bir sabah buluşacaktık, uyumuş gibi yaptım, telefonlarına bakmadım, haliyle o da çıkamadı evden, çıkıp dışarı her zaman gittiğimiz bir park var oraya iki kişilik bir kahvaltı sofrası hazırladım sonra uyandım uyumuşum ben parka geçeyim orda buluşalım sonra kahvaltıya gidelim dedim geldiğinde çok mutlu olmuştu...

işte onun yüzündeki mutluluğu görmeyi hiç bi şeye değişmem ben, sizde böyle güzel sürprizler yapın sevdiğiniz erkeklere

ayy erkek arkadaşınız ne kadar şanslı yaa maşallah size okurken yoruldum yemin ederimm bunların hepsini açık söyleyim yapamam ben mümkün değil eşime yapamam ben üşeniriiiimmm Allah mutluluğunuzu daim etsin...

karşılıklı yapınca çıkıyo tadı

karşılıklı yapınca çıkıyo tadı

doğru aslında benim eşimde biz nişanlıyken sevgililer günüde bir tane saksısıyla b irlikte gül getirmişti ve benim aldığım mesaj şuydu uzun bir süre çiçek almamam gerek kalmayacak:) gül hala yaşıyr çok ii bakıyoruz :)))) solsun istemem çünkü görüp göreceğim ilk ve son çiçek sanırsamm:) e şimdi ben bu adama ne yapayaımm

tam dayaklıkmış doğrusu :))) yüzüne vurun ayıbını da bilmem ki erkek milleti gocunur mu :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…