eşleriniz bebeklerinizin hareketlerini hissedebiliyormu ?

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
kızlar ben şuan 22+2 haftalık hamileyim eşim hala bebeğimin hareketlerini hissedemiyo. bazen bana da kızıyo aslında sende hissetmiyosun beni kızdırmak için kıpırdıyo diyosun dio. sizin eşleriniz nasıl hissedebiliyomu?

• Konu Sahibi EU3
canım takma kafana bende 23 haftalık hamıleyım benım kızım normalde kıpır kıpır ama babası doundugunda sesı cıkmıyor hem kımıldasada hıssetmıyor anlamıyor benım esımde bende babasınla dalga gecıyorum babaasının elı yabanı gelıyor dıye:)) bı kac hafta sonra onlaarda anlar hareketlerı daha sert oldugunda

• Konu Sahibi EU3
bende 23 haftalık hamileyim ben kızımı hissedebiliyorum eşimde hissetmek için elini koyduğunda kalp atışlarını net hissettiğini söylüyo ama içimdeki kıpırdanmaları daha hissedemedi işallah birkaç haftaya kadar oda hissedecek...

• Konu Sahibi EU3
benim kızımın hareketleri çok net dışardan bile belli oluyor ve eşim elini koyduğunda daha çok hareket ediyor rahatlıkla hissedebiliyor.

• Konu Sahibi EU3
evet bende çok rahat duyabiliyorum resmen konuşuyoruz eşimle birlikte oda bize tekmeleriyle cvp veriyor anlıyor gibi.. karnımıda açıp rahatlıkla görebiliyoruz nasıl oynadığını sanırım benim oğlan felaket olcak tutamıcaz :))

• Konu Sahibi EU3
bende bebeklerimin hareketlerini hissediyorum eşimde elini koyunca hissediyo bisde 22+6 haftalık olduk
iksi birden fıkır fıkır olunca biri alttan biri üstten vuruyo valla oglumda anne snein akrnın ansıl olmuş dio :))) oda elini koyuya ne anlıcaksa hemen :)) daha 3 yaşinda bile yok :))

• Konu Sahibi EU3
bende 20+6 haftalık hamileyim.eşim hissediyorum galiba bisey atıyo diyodu ama ben hissetmediğini anlıyodum.bi gece eli karnımda duruyodu tekmeyi yiyince öyle bi afalladıki valla billa hissettim demeye başladı :) korktu resmen sonra başladı aşkım akşama kadar böylemi böyle vuruyomu :) çok eğlenceli bişeymiş Allah isteyen herkese versin insallah ...

• Konu Sahibi EU3
Sanırım bu durumda korkulacak birşey yok,bende 22+4 haftalık hamileyim,kızımın hareketlerini kendim çok rahat hissediyorum ama eşim dokunduğunda hala hareketleri algılayamıyor.Doktor bu duruma normal dedi,bir kaç hafta içinde yalnız eşin değil dışardan herkez farkedecek varlığını dedi:))))
Bu arada iç karnı geniş olanlar daha geç hissediyormuş bende bu sınıfa dahilim anlayacağınız(((

• Konu Sahibi EU3
benim eşim geçen hafta ilk kez hissetti kızımı aslında normalde kıprdarken karnıma dikkatli bakınca dışarıdan farkedebiliyorum hareketini ben fazla kilo almadığım için karnımın derisinin kalın olduğnu düşünüyorum ilerleyen haftalarda biraz daha kilo alırsam eşimde daha rahat bebişimi hissedebilir die düşünüyorum

evde eşim ve annemlerde dahil 20. haftadan beri hissediyoruz. bu hafta itibariyle de minik minik atımlarını dışarıdan da hafif hafif görebiliyoruz çok güsel bi şi bu :))

Benim Kizimida Babasi 20.haftadan Beri çok Net Hissediyo.hatta Akşamlari O Konusunca Daha Bi Hareketlerniyo Sanki

23 Hafta hamişim ...ama 21. haftadan itibaren kızım babasının sesini ve elini hissettiginde çıldırıyor içimde:)öle tekmeler atıyorki sanki içimden çıkacak..babası bu duruma bayılıyor tabi :) ama gerçekten çok sasırtıcı...sadece babasına çok farklı tepki gösteriyor..sanırsam beni dışlıcaklar..KISKANIYORUM VALLA :)

benim eşim 21. haftada 1-2 kez hisetmişti ama şimdi nedense eşim dokununca kıpırdamıyo eşim eini çekiyo kıpırdamaya başlıyo eşimde bu duruma çok bozuluyo beni kandırıosun aslında sende hissetmiyosun falan dio sanırım son aylarda karın büyüyünce hissetmesi daha kolay olacak ve bazı kişilerden duyduguma göre bazen ayagı,eli dışardan belli oluyomuş belki eşime rastgelirde ozaman daha bi mutlu olur

Benim 16.haftamdan beri eşim hareketlerini hissediyor hele bu hafta 25inci haftayı doldurdum elini koymasına gerek kalmıyor izliyor sadece:))

merhaba unverecim nasılsın benimki 16 haftada başlamıştı ve gariptir bana yapmıyo eşime sürekli oynuyo sanırım bebiş doguncada direk baba dicekŞeniz

unvercım benım kızımda aynı sızınkı gıbı ben konusurken ey allahım bı hareketlıı ben susunca ondada hareket yokk babası dokununca hıc hareket etmıyor elını cekınce kıpırdıyor ınadına yapar gıbı

Benim Oğluşumda Babasi Konuşmaya Başlayinca çok Güsel Tepkiler Veriyo Ona Eşimin Mutluluğunu Anlatamam Kizlar Bu Haftadan Itibarende Artik Dişardan Bakincada Belli Oluyor Hareketli çok Güsel Bir Duygu Allah Herkese Nasip Etsin

valaa benimkilerde öle bu sabah sag taraftaki bebegim oynama ya başlamıştı yatakta bende arkadan babasna sarıldım güm güm vuruyodu bebeişim babasına öteklide alttan bana vuruyo tabiii:)))) eşim napıyo bu bana vuruyo diodu :)))))))))) çok güseldi yaaaaaaa hepimiz böle sevinçleri yaşayalım inşallah :) (amin)

benim eşim sarılmamı istemiyo kızımız zarar görür die korkuyo .. ama artık kızım babacı oldugunu belli etmeye başladı eşim konuşunca çk fazla tepki veriyo ben kouşunca tık yok.. ben şimdiden kıskanmaya başladım..

çok üzgünüm Benim Aşkim Bundan Mahrum. çünki Farli şehirlerdeyiz Cezamizin Bitmesine 7 Hafta Kaldi. Hayirlisi Ile Kavuşacağiz Inşallah çok özledim Böyleyken Daha çok Ihtiyaci Oluyor Insanin Eşine Her Zaman Var Ama Böyle Başka. Ama çok Ilginç Ne Zaman Eşimle Telefonda Konuşsam Inanin Hemen Harekete Geçiyor. Diyorumki Eşime Bu Bebek Babaci Olucak Anne Babaya Hasret Olduğu Için O Da Babaya Hasret Olarak Büyüyor. Mevlam Kötü Ayriliklardan Korusun. Buna Da şükür Ki Kalplerimiz Bir Hayattayiz Birbirmizin Sevgisi Ile Yaşiyoruz. Ama Oda Inşallah Doğum Iznine Ayrilip Yanina Gittiğimde Hareketlerini Hissedecek. Herşeyin Hayirlisi Rabbimden. Zate3n Hareket Etmeye Başladimi çevremde Kim Varsa Karnimin Başinda Eli Karnimda Ama O Ozaman Duruyor. Ben Koyuyorum Elimi Atiyor Ellerini çekiyorlar Atiyor. Belkide Babanin Elini Mi Ariyor Olabilir. Eşime Anlatiyorum Yerim Ben Onu Diyor. Rabbim Herkese Bu Güzel Duyguyu Yaşatsin Inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…