Eşlerimizle muhabbetimiz artsın diye!!

kelebeeekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2013
343
21
Arkadaşlar, bilenler bilir _forumda konu açmıştım_ eşimin psikolojik rahatsızlığından dolayı ayrı yaşamaya başladık. (bana bişey hissetmediğini,güzel bulmadığını söyledi çok yıprattık birbirimizi)
şimdi hem eşimin sağlığına kavuşması için hem de muhabbetimiz artsın diye günde 1 Fetih suresi okumayı alışkanlık haline getirdim..
bir de öğrendim ki her cuma vakti sela ile ezan arası Cuma Suresi okumak eşlerle muhabbeti artırıyormuş.onu da yapmaya başladım inşaallah.
mutlaka ihtiyacı olanlar vardır diye paylaşmak istedim.. biliyoruz ki yeri göğü tutan dua.. birbirimize de dua edelim inşaallah..
Rabbim herkesin yuvasına huzur mutluluk saadet ve muhabbet nasip etsin..

Amin inşallah..Allah gönlündekini versin.. Rabbım cümlemizin ağzının tadını bozmasın

arkadaşlar, bilenler bilir _forumda konu açmıştım_ eşimin psikolojik rahatsızlığından dolayı ayrı yaşamaya başladık. (bana bişey hissetmediğini,güzel bulmadığını söyledi çok yıprattık birbirimizi)
şimdi hem eşimin sağlığına kavuşması için hem de muhabbetimiz artsın diye günde 1 fetih suresi okumayı alışkanlık haline getirdim..
Bir de öğrendim ki her cuma vakti sela ile ezan arası cuma suresi okumak eşlerle muhabbeti artırıyormuş.onu da yapmaya başladım inşaallah.
Mutlaka ihtiyacı olanlar vardır diye paylaşmak istedim.. Biliyoruz ki yeri göğü tutan dua.. Birbirimize de dua edelim inşaallah..

amin ınsallah daha ıyı olursunuz canı sana ozelden cevap verdım ama geldımı bılmıyorum bu sıteyıde henuz anayarak kullandıgımı soyleyemem goruselım inş ...

Arkadaşlar, bilenler bilir _forumda konu açmıştım_ eşimin psikolojik rahatsızlığından dolayı ayrı yaşamaya başladık. (bana bişey hissetmediğini,güzel bulmadığını söyledi çok yıprattık birbirimizi)
şimdi hem eşimin sağlığına kavuşması için hem de muhabbetimiz artsın diye günde 1 Fetih suresi okumayı alışkanlık haline getirdim..
bir de öğrendim ki her cuma vakti sela ile ezan arası Cuma Suresi okumak eşlerle muhabbeti artırıyormuş.onu da yapmaya başladım inşaallah.
mutlaka ihtiyacı olanlar vardır diye paylaşmak istedim.. biliyoruz ki yeri göğü tutan dua.. birbirimize de dua edelim inşaallah..

eşinle aranız nasıl oldu merak ettim umarım düzelmiştir

ÇOK SEVİNDİM:KK76: ALLAH BOZMASIN UMARIM BENDE EŞİMLE BARIŞIRIM 10 AYDIR KÜSÜSÜZ AYNI EVE YAŞIYORUZ TAM BELLİ BİR NEDENİ YOK ONDAN MERAK ETİM ARANIZ NASIL OLDU DİYE DEMEKKİ SABREDEN DERVİŞ MURATINA EMİŞ:oops: LAFI DOĞRU KISMETSE BENDE BAŞLICAM FETİH SURESİNİ VE CUMA SURESİNİ OKUMAYA UMARIM ŞEYTAN ARAYA GİRİP OKUMAMI ENGELLEMEZ HEP İSTİYORUM OKUMAM AMA OKUYAMIYARIM Bİ ŞEY ENGEL OLUYO BANA :KK42::KK17:

Arkadaşlar eşlerinizle muhabbet artması için salavat çok okuyun yüzlerine karşı bakın faydasını göreceksiniz denenmiştir...

X