Eskişehir'den burun estetiği için doktor tavsiye eder misiniz?

Larosw

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
1.968
11
36
Merhabalar..
burnumda darbe sonucu oluşan çıkıntılar,kırıklar var devamlı kanamalarım oluyor. Osmangazi Üni. Prof. Dr Cemal Cingi hoca ile bugün görüşme yaptım.
hem sıkıntım çözülcek hemde estetiğe gireceğim fakat burnundan estetik olan arkadaşım iyi araştır hemen biri ile kalma diyor.
hoca ile görüşmem çok güzel geçti ilgili mantıklı sözleri.. yinede acaba dedim bian..
Eskişehir'den tavsiye edeceğiniz uzmanları dinlemek istiyorum? Lütfen yardımcı olun.. Sevgiler...

eskişehirden Mehmet Sezgin diye bi doktora ameliyat olmuş birini gördüm,tabi sadece birini.burnu çok doğal ve güzeldi

eskişehirden Mehmet Sezgin diye bi doktora ameliyat olmuş birini gördüm,tabi sadece birini.burnu çok doğal ve güzeldi

bende Mehmet Sezgin'de karar kıldım haftaya salı ameliyatım var inşallah dilediğim gib,i olur bakalım teşekkürler size

Umarım ameliyatın güzel geçmiştir larosw,memnun kalırsan ameliyat sonrasında ben de mehmet sezgine olacağım bilmiş ol çünkü ben zaten mehmet sezgini düşünüyordum ama şehir dışında olduğu için ve sadece kendisine ameliyat olan bir kişiyi gördüğüm için karar verememiştim ve hala doktor arıyordum eğer sen memnun kalırsan benim arayışlarım bitecek:)

Son düzenleme:
arkadaşlar eskişehir tıp fakültesi hastanesinde bu ayın 23 ünde prof. dr. cengiz çetin e burun estetiği olacağım cengiz beye daha önce ameliay olan yada etrafında cengiz beye ameliyat olmuş biri olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi bana doktordan memnun kalıp kalmadıkları konusunda lütfen

mehmet hocamdan gayett memnun kaldım harika bir şaheser ha alçılarım çıktımı ? hayır ama biliyorum süper olduğunu :)) en basitinden daha ameliyat sonrası 2. yada 3.günüme ait fotomu yüklüyorum size bi sn

kızlar merhaba ben meryem.aynı dertten müzdarip olmuşuz ama ben çok korkuyorum.ameliyatı güzel gecen var mı?ben cengiz çetinden gecen ay randevu aldım ama doktorun verdiği cevaplardan tatmin olmadığımdan ameliyat olmadım.bugünde devlet hastanesine doktor secimi yapmadan gittim bana mehmet sezgini tavsiye ettiler.persembe muayene var. aranızdan doktorundan memnun olan var mı?ben çoook lorkuyorum. burnumda 3 kırık var ve her doktor yapamıyo malesef...

ben geçen ay dr cengiz çetine ameliyat oldum ve çok memnun kaldım şu anki burnumu çok seviyorum hem insan olarak hem işinde çok iyi :) burun estetiği düşünen arkadaşlara tavsiye ederim kesinlikle :)

Ameliyat olan arkadaşlar memnun musunuz?Bir de bişey sorucam devlet hastanesinde mi yapılıyor ameliyat?

canım nasılsın nasıll oldu burnun? bende esesteyim burun estetiği düşünüyorum profilinde çok hoş görünüyorsun :) :)

ben de burun estediği olmak istiyorum ama çok korkuyorum güvene bilceğim bir doktora ihtiyacım var bide ücret konusunda sıkıntım varne kadara olunduğunuda söylerseniz sevinirim ..

Merhaba,
Bende Mehmet sezgin'e ameliyat olmayı düşünüyorum ancak kemiğim yamuk, nefes alma sorunumda var. Mehmet Hoca hem estetik hem de kemiğimin sorununu ayni anda halledebilir mı? Kbb doktoru degil cunku bir bilginiz var mı yardımcı olursanız cok sevinirim

ya kızlar ben eskişehirde yasıyorum ama ankara baglantım var eskişehirde pek ameliyat olan ya da paylaşan yok gibi :/ ankarayı arastırıyorum o yüzden

merhaba larosw ben de Mehmet beye ameliyat olmayı düşünüyorum da rica etsem fotoğraflarını görebilir miyim , göremedim de :)

iyi günler kızlar burun estetiği için eskişehir osmangazideki yakup karabağlıya gittim bana tatmin edici geldi çok yakup beye burun estetiği yaptıran var mı acaba

iyi günler kızlar burun estetiği için eskişehir osmangazideki yakup karabağlıya gittim bana tatmin edici geldi çok yakup beye burun estetiği yaptıran var mı acaba
kendisine muayene olmuşluğum var çok ilgilidir fiyat olarak ne dedi ben 4 bin diye duydum

vet bende muayene oldum cok ilgili çok candan biriydi ama benim düzeltme olacağı için üstünden zamn geçmesi gerekiyodu fiyat vermedi o yuzden ekim 15 de gidicem tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…