Eskişehir'de Öğrenci Olmak

BerrakHira

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2014
65
11
Merhaba ben Eskişehir Anadolu Üniversitesini kazandım :) orada öğrenci olmak nasıl? eskişehire gelirken nelere dikkat etmem gerekiyor :) :KK16: :KK3:

Merhaba bende Anadoluda okuyorum :) Eskişehire hoşgeldin :) kesinlikle çok doğru bi tercih olmuş pişman olmazsın :) ilk tanıştığın insanlara hemen guvenip kendini dağıtma yeter :)

selam. bir eskişehirli olarak şunu söyleyebilirim kii . eskişehir şehir olarak mükemmel bi şehirdir. aradığın her şey var ve ulaşım sorunu yoktur her yere kolaylıkla ulaşabilirsin. ne çok pahalı ne çok ucuz bi şehirdir.

Anadoluda okumuyorum ama okuyan arkadaşlarım var.
eğitim seviyesi olarak ve imkan olarak tabii ki çok iyi. lakin ortam açısından biraz karışık bir ortam . yani aslında bu biraz da senin kişiliğine ve düşünce yapına bağlı olarak değişir.
ama zaten illa kafana uygun insanlar vardır . herkese hemen inanıp güvenme. üni ortamı biraz çıkarcı insanlarla dolu çünkü..

karşına iyi kafana uygun kişiler çıkar umarım.
ilgilendiğin alanlarla alakalı kurs veya kulüplere katılırsan iyi bir çevren olur diye düşünüyorum.
başka merak ettiklerin olursa cevaplamaya çalışırım canım
hayırlı olsun bu arada. hangi bölüm ? :)

selam. bir eskişehirli olarak şunu söyleyebilirim kii . eskişehir şehir olarak mükemmel bi şehirdir. aradığın her şey var ve ulaşım sorunu yoktur her yere kolaylıkla ulaşabilirsin. ne çok pahalı ne çok ucuz bi şehirdir.

Anadoluda okumuyorum ama okuyan arkadaşlarım var.
eğitim seviyesi olarak ve imkan olarak tabii ki çok iyi. lakin ortam açısından biraz karışık bir ortam . yani aslında bu biraz da senin kişiliğine ve düşünce yapına bağlı olarak değişir.
ama zaten illa kafana uygun insanlar vardır . herkese hemen inanıp güvenme. üni ortamı biraz çıkarcı insanlarla dolu çünkü..

karşına iyi kafana uygun kişiler çıkar umarım.
ilgilendiğin alanlarla alakalı kurs veya kulüplere katılırsan iyi bir çevren olur diye düşünüyorum.
başka merak ettiklerin olursa cevaplamaya çalışırım canım
hayırlı olsun bu arada. hangi bölüm ? :)

merhaba çok teşekkür ederiiim :) iletişim bilimleri fakültesindeyim bölümümde basın ve yayın :)

X