Eskisehirde lazer epilasyon

kadinlardanbirisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
5
0
30
Merhaba arkadaslar ben son sınıf öğrencisiyim ve yaza düğünüm vaar:110: ama hala epilasyon adina hiç bişey yapmadm:sopa::silah::olamaz: eskisehirde nerde yaptırabilirm acaba yardımcı olabilecek var mi çok kararsızım hastane mi güzellik merkezi daha iyi olur sizce ? Fiyatları hakkında bilginiz var mi? Bilgi veririseniz cook sevinirim :KK200::KK15:

Benim bir arkadaşım bu işin yapıldığı bir güzellik merkezinde çalışıyor . Onlarda bir dermataloğun diplomasını kullanıyorlarmış mesela ... Ama hastane ile es değer sartlara sahip olduklarini söylemusti fiyatini bilmem çok değişiyor çunku . Konuş konuştuğun yer içine sinsin onemli olan bu ...

Benim bir arkadaşım bu işin yapıldığı bir güzellik merkezinde çalışıyor . Onlarda bir dermataloğun diplomasını kullanıyorlarmış mesela ... Ama hastane ile es değer sartlara sahip olduklarini söylemusti fiyatini bilmem çok değişiyor çunku . Konuş konuştuğun yer içine sinsin onemli olan bu ...
Ya aslında onların fiyatı daha uygun oluyor ama yine de kafam karışıyor ışte tesekur ederim tavsiye için

Biraz detaylı bilgi alabilir miyim acaba fiyat seans falan ne kadar sürdü :)
bikini bölgesi 100 tl , koltuk altı 50 tl, yarım bacak 200 tl seans ücretleri böyleydi. ilk seans yapıldıktan 1 ay sonra tekrar gitmiştim. daha sonra seans araları 2,5 aya kadar çıktı. 5 seanstan sonra ise benim bi kaç kıl kökü kaldı. tabi seans sayısı sizin kıl yapınıza bağlı oluyormuş.

bikini bölgesi 100 tl , koltuk altı 50 tl, yarım bacak 200 tl seans ücretleri böyleydi. ilk seans yapıldıktan 1 ay sonra tekrar gitmiştim. daha sonra seans araları 2,5 aya kadar çıktı. 5 seanstan sonra ise benim bi kaç kıl kökü kaldı. tabi seans sayısı sizin kıl yapınıza bağlı oluyormuş.
Evet öyleymiş ben anatoliayla görüştüm 800 e koltuk alti genital 12 seans dediler. Sizin kıl koklrinoz serttir o zaman öyle olanlarinki çabuk bitiyormus

Evet öyleymiş ben anatoliayla görüştüm 800 e koltuk alti genital 12 seans dediler. Sizin kıl koklrinoz serttir o zaman öyle olanlarinki çabuk bitiyormus
yani ben çok güzellik merkezlerine güvenemiyorum Allah korusun bi yanık bişey olursa en azından hastanede hemen müdahale edilir diye düşünüyorum.

X