eskişehir'de kına gecesi

ceydaay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2015
300
110
28
kızlar eskişehirde kına gecem yapılıcak bana mekan ve organizasyon önerisi olan var mı ?

Bende araştırıyorum tepebşında turizm otelcilik uygulama oteli var canım toplantı salonuna sadece masa sandalye hizmeti 1000 tl dediler organizasyonda ilkimce organizasyon var onunla konuştum ama emin değilim kına yeri hala bulamadım bende içime sinen

canım çok gezmek gerekiyor galiba bende başka bi şehirde öğrenciyim gidip gelemiyorum ama senin dediğin yeri biliyorum sanırım ali güvenden bahsediyorsun ama orası pek bi dar sanki

canım çok gezmek gerekiyor galiba bende başka bi şehirde öğrenciyim gidip gelemiyorum ama senin dediğin yeri biliyorum sanırım ali güvenden bahsediyorsun ama orası pek bi dar sanki

henüz görüşmedim ama düğünüm kütahyada olacağı için kınam kalabalık olur diye düşünüyorum en az 250 kişi olur senin görüştüğün organizasyon var mı canım

Ben ilkimce organizasyonla anlaştım çok ilgili bir bayan ilkim hanım bence onunla konuş hint kınası hizmetleri falanda var istersen ismimi verebilirsin yardımcı olur sana yer olarakta belediyenin yaklaşık 200 kişilik boş bir salonu var orası olacak sanırım

belediyenin neresinde canım bide fiyat olarak kaça anlaştın sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…