Gelinbaşı ve Gelin Tacı Eskişehir de ZEN kuaför hakkında bilgisi olan var mı?

kaizenRh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2011
279
1
merhaba arkadaşlar düğünüm Eskişehir de olacak ama iş dolayısıyla başka bir şehirdeyim. zen den yer ayırttım haftaya gidip konuşacağım gelin saçı makyajı nasıldır bilgisi olan var mı? çok güzeeeel olsun istiyorum şimdiden heyecanlandım :79:

canım benim gelin saçım ve makyajım orada oldu çokta mükemmel oldu....porselen makyaj yaptırmıştım ........ben çok memnun kaldım tavsiye ederim senin içine sinene kadar uğraşıyorlar fiyatlarıda normal zaten ....eskişehire gittiğimde sadece oraya giderim ...posta pidenin karşısında benim dediğim yer ...bir kaç şubesi var çünkü :KK71:mutluluklar şimdiden :nazar:

Teşekkür ederim canım haftasonu eskişehir e gittim posta pidenin karşısı değil de esparkın karşısındaki şubesi ile görüştüm hatta saçlarımı da kesitridm bakalım nasıl olacak diye :) beğendim çok ilgilendiler gerçekten. inşallah gelin başım da istediğim gibi olur çok heyecanlanıyımmm :KK16:

Teşekkür ederim canım haftasonu eskişehir e gittim posta pidenin karşısı değil de esparkın karşısındaki şubesi ile görüştüm hatta saçlarımı da kesitridm bakalım nasıl olacak diye :) beğendim çok ilgilendiler gerçekten. inşallah gelin başım da istediğim gibi olur çok heyecanlanıyımmm :KK16:

beğenmene sevindim :KK16:benim düğünüm olduğunda oradaki şubesi açılmamıştı daha o yüzden posta pidenin karşısı dedim .......inşallah çok güzel olursun canım içine siner :KK71:titiz olduğunu belli et ama daha çok uğraşırlar biz hatta gerilmiştik biraz düğün stresindeydim ben hatta dedim kesin kötü yaparlar şimdi sinir ettim dedim içimden ama inadına süper yaptılar :KK71:

ben de eskişehirde kuaför arayışlarındayım.. açıkçası çok korkuyorum o gün zaten gergin olucam istediğim saçı anlatamıcam kesin (nişanda olduğu gibi )! hele ki makyajımdan daha çok korkuyorum nişanda behzat'a gitmiştim. makyaj berbattı :KK43: . ben de ZEN le bi görüşeyim önceden bi makyaj fln yaptırayım :)

ben zenin internet sitesine girdiğimde ne saç modellerini ne de makyajları beğendim açıkçası :S

makyajlar gelin makyajından çıkmış vamp havasında daha cok, saçlar da 80 model simli simli...:KK25:

bluegirll sen ne yaptın zen de mi oldu düğün saçın makyajın??

ben de Eskişehirde kuaför arıyorum zen için iyi şeyler duydum.. canım senin düğünün ne zaman?? fiyatları ne aralıktaymış ve prova yapıyorlar mı sordun mu hiç..

Zen hakkında iyi seyler okudum ve sacımı kestirmeye oraya gittim, posta pidenin karsisindakine,
bin pişmanım :KK43:
Kıvırcık saçlarımı nasıl kestiyse dümdüz oldu, kabardı . Ne bakımı kolay ne yüzüme yakıştı . Kocamla aram bozuldu valla !!!
Tipine bakıp da vizyon sahibi sandığım Seçin isimli kuafor abimiz beni aynalara küstürdü.
Bir daha önünden bile geçmem ...

ben de yaknlarda baglar subesinde kesim yaptırdım ve gercekten cok kötü oldu, zen baya kan kaybetti bence...

Kesinlikle tavsiye etmiyorum ilgisiz ve lakayıtlar saçı beğenmezsen değiştirme ya da düzeltme bile yapmıyorlar !!!

Yorumunu görünce internetteki makyajlarına baktım Zen in evet kendi sitesinde daha çok fantastik ve şov makyajları gibi makyajlar var ben de onları görünce önce tereddüt ettim ama sonra Zen in face sine baktım adamlar sitelerine koymamışlar face de yaptıkları makyaj ve saçları yayınlamışlar müthiş güzel şeyler var mutlaka bakmalısın sonra gelinbaşı için gidip görüştüm sözleşme yaptım ve 11 cakta gelinbaşımı ve makyajımı bağlar şubesinde yaptırdım Halil Bey yaptı saçlarımı makyajımı da Seher hanım yaptı inan düğünde herkes sordu nerde yaptırdın diye ben burada bazı yorumları şimdi gördüm yok Zen de yaptırmışlar da saç düşmüş bilmem ne benim fotograflarımı da koyacaklarını söylediler işten anlayan varsa facelerine girip baksınlar o saçları Eskişehir de yapabilecek sanatkar usta kaç tanedir acaba ve inanın o gün düğünden sonra 222 parkta sabaha kadar eğlendik saçlarıma hiç bir şey olmadı porselen makyajım da bozulmadı valla aldıkları para helal olsun yiğidi öldürün ama hakkını verin derim ben son kuruşuna kadar hakkettiklerini düşünüyorum tavsiye ederim her söylenene inanmayın kendiniz bakın gidin görün derim:nazar:

Zen de yaptırdığım saçlar her zaman mükemmel oldu.Hiç pişman olmadım.Tavsiye ettiğim herkes de bana teşekkür etmiştir. Olumsuz yazanlar bence kıskananlar. Müşteriyi memnun etmek için nasıl ilgilendiklerini ve nasıl saç yaptıklarını gidin görün bence.

bi arkadaş zen kuaföre gidip burdaki yorumları sormuş doğrumu diye tabiki hayır demiş ordaki çalışan böylelikle yalancı olduklarınıda görmüş oldum ben izmirden randevu alıp gittim esparkın karşısındaki zen e provada çok iyilerdi ama düğün günü kına gecem berbattı okadar kaprislilerki sanki bedavaya yapıyorlar bi afralar tafralar ben diyorum provadaki gibi olmadı benim uflayıp puflamam lazımken onlar trip yaptılar hepsi sanki herşeyi en iyi biliyor gibi davranıp hiç de birşey bilmediklerini gösteriyorlar içinde porselen makyaj olmamasına rağmen üstüne bide 650 tl verdim haram zıkkım olsun madem yapamıyorlar bide en iyisi biz modunda çalışmasınlar zen e gitmeyin özellikle en özel gününüzde şimdi önünden bile geçerken yaşadıklarım aklıma gelip sinirlerim bozuluyor bi manikuru bile ağdayı bile doğru dürüst yapamadılar ama ilk görüşmeye gittiğimde nasıl bal gibi davranıyorlar zaten yanımdaki tüm misafirlerim başka kuaförlere gitti kadın benim saçımı yaparken kuzenim diğer çalışan adama topuzunu anlatıyor benim başımdan ona laf yetiştirip ay hiç sevmez bilmem ne bey işine karışılmasını diyor iyide sen müşterine göre yapmalısın kafana göre değil böylelerinide görmüş olduk şimdi herkesi uyarıyoruz eşimle aman zen e gitmeyin diye

bi arkadaş zen kuaföre gidip burdaki yorumları sormuş doğrumu diye tabiki hayır demiş ordaki çalışan böylelikle yalancı olduklarınıda görmüş oldum ben izmirden randevu alıp gittim esparkın karşısındaki zen e provada çok iyilerdi ama düğün günü kına gecem berbattı okadar kaprislilerki sanki bedavaya yapıyorlar bi afralar tafralar ben diyorum provadaki gibi olmadı benim uflayıp puflamam lazımken onlar trip yaptılar hepsi sanki herşeyi en iyi biliyor gibi davranıp hiç de birşey bilmediklerini gösteriyorlar içinde porselen makyaj olmamasına rağmen üstüne bide 650 tl verdim haram zıkkım olsun madem yapamıyorlar bide en iyisi biz modunda çalışmasınlar zen e gitmeyin özellikle en özel gününüzde şimdi önünden bile geçerken yaşadıklarım aklıma gelip sinirlerim bozuluyor bi manikuru bile ağdayı bile doğru dürüst yapamadılar ama ilk görüşmeye gittiğimde nasıl bal gibi davranıyorlar zaten yanımdaki tüm misafirlerim başka kuaförlere gitti kadın benim saçımı yaparken kuzenim diğer çalışan adama topuzunu anlatıyor benim başımdan ona laf yetiştirip ay hiç sevmez bilmem ne bey işine karışılmasını diyor iyide sen müşterine göre yapmalısın kafana göre değil böylelerinide görmüş olduk şimdi herkesi uyarıyoruz eşimle aman zen e gitmeyin diye

kesinlikle katılıyorum yazdıklarınızın aynısını bende yaşadım. sizi çok iyi anlıyorum. verdiğim para haram olsun yalancılara. yok mac malzemeymiş vs . bişey bildıkleri yok kapristen başka.

Bir kuaförden beklenen yüzünüze teninize yakışanı sizin de istediğiniz gibi yapmasıdır. Ben 4 yıl önce Eskişehir e İstanbuldan taşındığımda kuaför arayışına girdim istediğimi yapabilen bir kuaför bulamamıştım sonra Zen de Ali Bey diye birine gittim o da istediğim gibi olmadı bu yüzden gitmeyi düşünmüyordum bir yıl boyunca istanbul da saç yaptırdım sonra bir arkadaşımın gelinbaşı ve makyajı zen de yapıldı halil isimli usta yaptı bağlar şubesinde bayıldım bayıldım makyajı da gerçekten güzel oldu . ali bey ayrıldı dediler isabet olmuş bence. kuaförden cok oradaki usta önemli. halil bey kesimimi ve boyamı yaptı ve üstüne omre yaptırdım herkes bayıldı bence zen in şu anki kadrosu çok iyi ve şimdi gidiyorum beklediğimden daha güzel bir şekilde çıkıyorum.

Ben zen kuaforu internetten buldum bu espark in karsisindaki subesine ilk olarak 1 yil once gittim ve 1 yildir hep ayni kuafore gidiyorum valla daha hic mutsuz cikmadim hatta hep istedigimden daha guzel oldu diyebilirim sanirim eski calisanlardan epeyce sorun yasanmis bir birbucuk yildir bu yeni calisanlar cok profesyonel hele bir yasin bey ve halil bey var bir kesim yaptirin bir omre yaptirin vallahi kac lira alsalar hakkidir dersiniz cunki ben cok zor begenirim bir de benim saclarim zor her kuafor yapamiyor fakat burayi kesfettigimden beri degistirmedim degistirmem de ha bir de Kaş almada cok iyi bir kiz var Sumeyye ve Seher gidin ve bana tesekkur edin

Zen hakkında iyi seyler okudum ve sacımı kestirmeye oraya gittim, posta pidenin karsisindakine,
bin pişmanım :KK43:
Kıvırcık saçlarımı nasıl kestiyse dümdüz oldu, kabardı . Ne bakımı kolay ne yüzüme yakıştı . Kocamla aram bozuldu valla !!!
Tipine bakıp da vizyon sahibi sandığım Seçin isimli kuafor abimiz beni aynalara küstürdü.
Bir daha önünden bile geçmem ...
Canim calisanlar tamamen degismis ve inan su an profesyonel elemanlar gelmis hele bir halil bey ve yasin bey var hic abartniyorum sana super kesim yapiyorlar ben kolay kolay begenmem bir de saclarim cok zor sekil alir her kesim uymaz bana ama bi bucuk yil once kesfettim zen kuaforu ve cok memnunum halada gidiyorum simdi git sonra bana tesekkur etmeyi unutma

Canim ben bir bucuk yildir zen kuaforun baglar subesine gidiyorum kesimlerimi orda yaptiriyorum bir defa omre bir defa da rofle yaptirdim cok memnun kaldim 7 haziran da dugunum oldu gelin saçım ve makyajim da baglar subesinde yapildi cok guzel oldu eskilerini bilmiyorum ama ben simdi tekrar denemeni oneririm cunki ilk zamanki calisanlar gitmis su andakiler cok iyi

Benim Eskisehir de gitmedigim gezmedigim kuafor kalmadi ama Zen Kuafor den iyisini gormedim posta pidenin karsisindaki zen kuafor el degistirmis ve ismi baska birsey olmus ben esparkin karsisindaki zen kuafore gidiyorum kesimleri de super gelinbasimi da nisan ayinda ayni yerde yaptirdim nisanbasimda orda yapildi icime sindi ve cok mutlu ayrildim su son iki yildir cok cok iyi personeller calisiyor

X