Eskişehir///26

ne kadar güzel bir söz kalbinin güzelliği günün ışığı olsun ne kadarda doğru teşşekürler musran pilot andaç seher yeli musran ve diğer arkadaşlar herşey gönlünüze olsun iyi hafta sonları

Bir gülüş lütfen,

Dudak, diş, ağız,

Burun, kaş, göz.

Sesli kahkaha

Sessiz gülümseme

Unut gamı, kasveti

Olumluya dönsün hava

Göz parlasın.

Dudak gül olsun.

Neşe dolsun

Bir gülüş yeter.

enise sadee teşekür edip gitmişin niçin ? iki kelam yazmadın üzüldüm aramıza hoş geldin

eylülcüm ben yeni değilim sadece nikim değişti
o kadar alındıysan selem her şey gönlünce olsun allaha emanet ol canıma.s.

musran yok ima da falan bulunmadım. siteye yeniyim ya açıkcası ne neyin nesi tam bilmiyorum hani sen link vermişsin ya bakmam için oraya baktığımda benim yazımın altında musran teşekkür etti falan yazıyordu ben onu söylüyorsun sandım da ondan dedim.

yani o yazdığında sen hoşgeldin dediğini söylemiştin ya ben onu görmedim farklı bir sayfaya baktım ondan karıştı işler ama ima falan yok aksine çok teşekkür ederim böyle ilgilendiğin için :)

tamam canım sorun değil..bende farklı şeyler düşünmeye başlamıştım..
sanal dünya işte bazen insan tam olarak anlatmak istediğini anlatamıyor
yanlış anlaşılmalar doğuyor.. yalnız sana tavsiyem özellikle eses sayfasında en son girdiğin andan tekrar giriş anına kadar olan mesajları üşenmeden oku daha dikkatli bak sayfalara yine yanlış anlamalara meyil vermeyelim:))
öpüyorum sevgiler

günaydııınn güzeller
güzel bir pazar günü geçirmenizi diliyorum
hepinize kucak dolusu sevgiler:))))

Günaydın memleketimin güzel insanlarııa.s. musrancım tamam haklısın okumak lazım bundan sonra daha dikkat edeceğimkaydirigubbakcemile3 bu arada aramızdaki farkında olmadan oluşan durumu düzelttiğimiz için de çok sevindim hihoyyythihoyyyt

slm memleketimin güzel hatunları herkese iyi pazarlar ben her ne kadar pazarları sevmesemde sizinki iyi geçer umarım herşey gönlünüzce olsun cebiniz para gönlünüz neşeyle dolsun allaha emanet olun yerimseniben

iyi akşamlar hanımlar bugün neler yaptınız yoksunuz -tatlicadiarzu-sevgili enise senin eski nikin neydi yani kimsin merak ettimfisfisfis hadi herkese iyi geceler güzel rüyalar diliyorum kaydirigubbakcemile5

EN BÜYÜK ESES :hooray:yaşa be esesimkaydirigubbakcemile5 eseskiki eskies eskişehir ayakta yaşasın :teytey::teytey::dance::dance:

ewt ya nasılda yendi galatayı helal olsun valla en büyük es es ...hihoyyyt

güzel bir gün ve güzel bir haftaya neşeli bir günaydınla başlayalım arkadaşlar....

[/IMG]

güzel bir gün ve güzel bir haftaya neşeli bir günaydınla başlayalım arkadaşlar....

[/IMG]

GÜNAYDIN musrancım şu anki psikolojim aynı bu ayıcık gibi nasılda bulursun teşekürler herkese güzel bir hafta diliyorum

slm kızlar nasılsınız hepiniz öpyorum
istanbulda çok yağmur var

slm kızlar nasılsınız hepiniz öpyorum
istanbulda çok yağmur var

selam canım nerelerdesin sen yaa hiç denk gelemiyoruz...istanbulda yağıyosa gece burayada yağar mutlaka yağsın yağsın susuz kalmayalım...

slm eskişehirlilerim ve eskişehiri sevenlerimmm inşallah hepimiz için güzel bir gün olur ve güzel bir hafta başlangıcı tabikii

eskişehirde olmak vardıııı koaman günaydın arkadaşlar bu aralar burası çok duırgunmu ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…