Eskişehir///26

bende eskişehırlıyım ve çok özledim oralarıkonyadayım su an.ama illa eskisehır dıyenlerdenım....eskisehır seyitgazi,merkez yenikent.memur olmak aileden ayrı kalmak heleki ilden,çok zor,özledim çokkkk

bende eskişehırlıyım ve çok özledim oralarıkonyadayım su an.ama illa eskisehır dıyenlerdenım....eskisehır seyitgazi,merkez yenikent.memur olmak aileden ayrı kalmak heleki ilden,çok zor,özledim çokkkk

canım benim hemşeriyiz yani bende seyitgaziliyim ama köyünden bardakçılıyım inşallah tanışma fırsatımız olur.:teytey::teytey::enbuyukkk:

kkya hoşgeldin. umarım duaların kabul olur eskişehire tayinin çıkar gelirsin şehrimiz bir başka güzel dimiiiiiiiiii.:dance::dance:

inavasyon bende eskişehirliyim ve mersin silifkede yazlıktayım her yaz

aramıza yeni katılan tüm eskişehirli arkadaşlar hoşgeldiniz..
umarım sitemizi ve bizleri seversiniz.
iyi ,güzel ve mutlu paylaşımlar dileğiyle
tekrar hoşgeldiniz.

hoşgeldin canım.inşallah kk dan memnun kalırsın.
bağımlılık yapıyo ona göre.
eskişehir güzel sanatlarımı bitirdin?hangi yıl?kızkardeşim ordan mezun da.
eskişehirden selamlar sevgiler.a.s.

sanada selamlar sevgiler.eğitimimi dışardan aldım.ama benimde yeğenim eskşhr güzel sanatlar eğitim fak. mezunu.ben biraz geç başladım ama içimdeki resim yapma hevesi 40 dan sonra depreşti napiim :)

sanada selamlar sevgiler.eğitimimi dışardan aldım.ama benimde yeğenim eskşhr güzel sanatlar eğitim fak. mezunu.ben biraz geç başladım ama içimdeki resim yapma hevesi 40 dan sonra depreşti napiim :)

tebrik ederim seni arkadaşım.
kadınlar azmedince herşeyi yapar.
şimdi klasik bişey olcak ama keşke bende yapabilsem.

geçmiş olsun ülüfete inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur

canım hosgeldin gözlerimiz hep seni aradı ülüfete allahtan acil sifalar diliyorum

selam arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardanım..
eskişehirliyim veee eskişehiri çook seviyorumm. :asigim: görüşmek ümidiyle
hepiniz hoşça ve sevgiyle kalın...a.s.

merhaba arkadaşım hoşbulduk..ülüfet için açil şifalar diliyorum tez zaman da iyileşir umarım..ayrıca ülüfetin çok şanslı olduğunu düşünüyorum sizin gibi ona bu kadar değer veren bir arkadaşı olduğu için.. muhabbetiniz daim olsun

ülüfete acil sifalar diliyorum.insaallah tez günde aramiza döner...........

Ben aranıza yeni katıldım.Aydın kuşadalıyım ama eşimin görevi nedeniyle bozüyükde oturuyoruz burda gurbetteyim anlıyacağınız ama çok güzel arkadaşlıklar edindim teşekkürler bozüyüka.s. ayrıca ALLAH ülüfete şifa versin inş tez zamanda ayağa kalkar

herkeze merhaba!!!nasılsınız eskişehirli arkadaşlarım??

Bende eskışehir liyim ve inönü de oturuyorum.Tanışmak isterim. :1hug:

merhaba arkadaşlar..ben eskişehir merkezdeyim.aslında merkez demek yanlış olur herhalde sultandere için( sultanderede oturuyorum ...
daha 3-4 günlük yeni üyeyim ama çok sevdim bu siteyi helede bizim ellerde eskişehir konusunu görünce bayldım vallaa :))
girdiğim günden beri takip ediyorum ama bizim eskişehirde aktivite çok düşük arkadaşlar çok üzgünüm:
haydi eskişehirliler canlandıralım biraz burayı...:teytey:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar..ben eskişehir merkezdeyim.aslında merkez demek yanlış olur herhalde sultandere için( sultanderede oturuyorum ...
daha 3-4 günlük yeni üyeyim ama çok sevdim bu siteyi helede bizim ellerde eskişehir konusunu görünce bayldım vallaa :))
girdiğim günden beri takip ediyorum ama bizim eskişehirde aktivite çok düşük arkadaşlar (
haydi eskişehirliler canlandıralım biraz burayı...

merhaba kızlar...
güzel şehrimizden merhaba....

ülüfeti merak ettim ben çıktımı hastaneden..bi sakıncası yoksa rahatsızlığı nedir..umarım ciddi birşey değildir. en kısa zamanda aramızda görürüz inşallah
arkadaşımızı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…