Maske Tarifleri Eski yanık izlerinde Kantaron yağı

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Mathesiss

Olamayınca da Sustum, Hayr'a Yordum..
Kayıtlı Üye
5 Mart 2014
360
402
40
Kantaron yağı biliyorsunuzki mucize izlerde,yanıklarda,lekelerde vs.ama ya yıllanmış izlerde bu etki ne kadardır..Hiç çok eski yara yanık izine bu yağın iyi geldiği birileri oldumu arkadaşlar?

Son düzenleme:
Kantaron yağı biliyorsunuzki mucize izlerde,yanıklarda,lekelerde vs.ama ya yıllanmış izlerde bu etki ne kadardır..Hiç çok eski yara yanık izine bu yağın iyi geldiği birileri oldumu arkadaşlar?

kantoron yağını ilk kez duydum:44::44:bir dermatologa gözükseniz aslında iyi olur.belki tıbbi birşeyler önerir

kantoron yağını ilk kez duydum:44::44:bir dermatologa gözükseniz aslında iyi olur.belki tıbbi birşeyler önerir

Gerek bu forumda gerekse günlük yaşantıda pek bilindik ve konu edilen bir bitki ve yağ. Çok fazla yorum okudum burdada ama eski yanıklara da iyi geldiği konusunda net bir bilgi bulamadım. Eski yanık izlerine tıbbı ancak estetik operasyonlar malesef bunuda istemediğim için doğal yollarla bir mucize varsa kullanmak isterim. Yorumunuz için teşekkür ederim..

kantoron yağı yara izlerinde ameliyet izlerinde falan çok işe yarıyor duydum ama eski yanık izine nasıl gelir bilemem
ama denemenizde fayda var sonuçta bitkisel bir zararı olmaz..
kantoron yağının ağrıyan yerlerede iyi geldiğini duymuştum..
geçende boynum ağrıdı bir deneyeyim dedim masaj yaparak uyguladım..
sabaha birşeyim kalmamıştı..
gerçekten rabbimin verdiği mucizevi bitkilerden kantoron...

kantoron yağı yara izlerinde ameliyet izlerinde falan çok işe yarıyor duydum ama eski yanık izine nasıl gelir bilemem
ama denemenizde fayda var sonuçta bitkisel bir zararı olmaz..
kantoron yağının ağrıyan yerlerede iyi geldiğini duymuştum..
geçende boynum ağrıdı bir deneyeyim dedim masaj yaparak uyguladım..
sabaha birşeyim kalmamıştı..
gerçekten rabbimin verdiği mucizevi bitkilerden kantoron...

Evet Rabbimin mucizeleri çok büyük hiçbirşey sebepsiz değil bu yüzden umutluyum inşallah faydasını görürüm Allahın izniyle..

Ya konu acamadim az önce uye oldum 15 yil once bacaklarim yanmis cok buyuk bi bölge iki bacagimda suan gunes lekesi gbi izler sislik vs yok ama gecirebilvek tamamen bi care bilen varsa nolur soylesin lutfenbunla yasamak cok kotu

Kişiden kişiye değişir neden abartı yapıyım ki ben onun sayesinde kızarıklık ve kılcal damarlarımdan kurtuldum şimdide sivilce izlerine kullanıyorum, sen bilirsin

X