Eski yanik izi nolur yardim edin

Sirineee07

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2016
6
3
Benim bacaklarim 15 yil once kaynar su dokulmesi ile yanmis gunes yanigi gibi lekeli izler ve genis alanlarda var nolur bana dogal yada baska ama kesin cozum konusunda yardimvi olun etek giyemiyorum ozguvenim yok cok rahatsiz edici ve bolge buyuk iki bacagim arkali onlu cogu kismi :KK43:

Evet bunlari bende duydum annem o zamanlarda elma vb seyler kullanmis yine iyi hale getirmis sislik vs yok ama bu izler beni cok mutsuz ediyor keske bi yontemi olsa

Benim bacaklarim 15 yil once kaynar su dokulmesi ile yanmis gunes yanigi gibi lekeli izler ve genis alanlarda var nolur bana dogal yada baska ama kesin cozum konusunda yardimvi olun etek giyemiyorum ozguvenim yok cok rahatsiz edici ve bolge buyuk iki bacagim arkali onlu cogu kismi :KK43:
Eski yeni yanık izlerini yok eden acil durum spreyi var bugune kdr rahatsız olmana çok üzüldüm keşke daha önce duysaydın bunu 58 tl mi ne fiyatı benim kuzenimin yanığına kullandık hiç bir iz kalmadı

cnm resım atarsan sana yardımcı olacagım

merhaba canım yanık izi benimde bacağımda var. Biri sprey demiş kullandın mı? İşe yaradı mı yardımcı olur musun bana da

Benimde ayagimda yanik izi var kaynar yag dokulmustu. Ust bacagimdan deri alip ayagima yerlestirdiler. Bende o spreyi merak ettim rica etsem bizede paylasabilirmisin

Hayir gorusmedim ama 1000 lirayi gececek maddi gucum yok boyle birsey benim icin onemli olsa bile maddiyat iste cok zor deri nakli vs yapabilceklerini sanmiyorum buyuk bolge :KK43: bacak sonucta
Allah korusun ya bacaklarindan olsaydin. Şükret dert etme varsin iz olsun yaa. Hulya avsarinda öyle iz olan yerlere dovmeler yaptırmış. Sende yaptirabilirsin. Üzülme hic de dert etme. Bacak sonucta demissin ya ya yüzünde olsaydı.

X