Eski sevgiliyle tekrar olur mu?

muhtesemgatsby

wubba lubba dub dub
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
1.997
8.771
Not: Gereksiz uzun ve yer yer benim için utanç verici oldu, yazdıktan sonra fark ettim Vakti olmayan okumasın.

Selaam herkese, yoğun bir okul dönemini sonunda atlattım ve yaz da gelince benim kafa yine aşk meşk işlerine çalışır oldu

Konuya geçmeden önce 20 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim, yaş kaç yorumuna şimdiden cevap vermiş olayım. Geçen yaz kısa bir ilişkim olmuştu ama sonrasında maalesef benim için üzücü bir şekilde bitti. Şöyle ki çocukla her şey güzel gidiyordu aslında ama ben çok gereksiz bir konudan kavga çıkardım. O an neden böyle bir şey yaptım inanın bilmiyorum, sanırım üniversite için şehirdışına gideceğimden ve her türlü ayrılacağımızı bildigimden kendim bitirmek istedim. Bahsettiğim çocuk öncesinde kalbimi kıracak hiçbir sey söylememişti hep aşıkmış gibi göründü. Üstelik sen beni hayatından çıkarsan da ben seni çıkaramam ne olursa olsun gibi şeyler söylemişti

Neyse dediğim gibi ben bu kavgada haksızdım ve biraz da ağır konuştum. Şimdiye kadar ilişki, flört dönemlerinde falan hep kolay atlatan bir insan oldum zaten yaşım gereği abartılacak mevzular hiç olmadı. Yine aynı şekilde olur sandım ama iki gün geçtikten sonra hem yaptığım hareketin saçmalığını anladım hem de benden normalde beklenmeyecek şekilde üzüldüm. Aradım özür diledim o da affetti ama arkadaşız moduna geçiş yaptı. Ben de şehirdışına gideceğim için bu durum işime gelir diye düşündüm ama bizim arkadaşlık mevzusu da havada kaldı yani ben yazmadan yazmadı, çok nadir reels ralan attı tek iletişim böyle oldu.

Bu arada ben de kalbimi sevgilere kapamadım tabii Birileriyle konuşuyorum ediyorum, bazen hoşlanıyorum ama herhangi bir duygusal boşlukta aklıma gelen ilk kişi o oluyor. En sonunda dayanamadım yazdım tam emin değilim ama nisan ayında olması lazım. Seni seviyorum temalı bir konuşma yaptım, kendisi ise 'ne desem bilemiyorum, ben de pişmanım bazı şeyler için keske olmasaydı, bana kendimi suçlu hissettirme, hayatına bak cart curt' tarzında uzun bir mesaj döşedi. Ben baya ağladım o sıra, kütüphaneye gidiyorum ders çalışırken aklıma geliyor ağlayarak ders çalışıyorum falan gerçekten rezil zamanlardı Yazdığı mesaja hiçbir şey yazmadım zaten gururum incinmişti.

Ondan sonra geçenlerde hayatıma biri girdi çok kısa bir süreliğine, kısa süreceğini bilmiyordum çünkü artık düzgün bir ilişki istediğim dönemdeyim hem de bahsettiğim çocuğu da önceden tanıyordum. Aynı üniversiteyi kazanmıştık, yazları da aynı şehirdeyiz diye düşündüm ve bana karşı çok iyiydi yani tamam ben artık böyle devam ederim diye kendimi ikna ettim. Sonra bu çocukla da kavga ettik, ayrıldık ama ben haklıydım çok uzun olduğu için oralara girmeyeceğim.

Sonuca geleyim, ben iki günlük sevgilimi görmemiş gibi instagram'da paylasmıstım sevgilim de ilk günden direkt hikayeye attığından dolayı. Bu çocukla da takipleşiyoruz yani haberi vardı sevgilimin olduğundan. Sonra biz ayrılınca haliyle benim 'bakınnn sevgilime, sevgilim varr' postunu sildim. Dün de arkadaşlarımın evindeydim, ev sahibi arkadaşım gerçekten yakışıklı bir çocuk onun fotografını atmıştım hikayeye. Sonrasında bahsettiğim çocuk (çok fazla erkek var konuda o yüzden belirteyim bu esas olan) yakın arkadaslara hikaye atmış. Alman bir kız arkadaşı var, onun videosunu koymuş. Ben videoyu görünce eski olduğunu anladım çünkü bildiğiniz üzere yaz ayındayız ama videodaki herkesin üstü kalın hem de o kızı biliyorum yani anlatmıştı geçen sene geldiğini. Bizim ortak arkadaşımıza yazdım, daha önce yine bu çocuğun yakın arkadaslara attığı bir şey üzerine muhabbet dönmüştü, yakın arkadaslara attığını gördün mü dedim. Onda gözükmediğini söyledi. Yakın arkadaslara sadece beni ekleyip koymuş.

Bu sitede görümceler, kaynanalar, eltiler bile bu kadar uzun uzun anlatılmadı farkındayım ama şu an bende 'dikkatimi çekmek için yapıyor kesin aşık' modu açıldı. Çok mu gereksiz anlam çıkarmaya çalışıyorum bilmiyorum ama zaten eve dönüyorum iki gün sonra, aynı yerde olacağız. Şansım varsa değerlendirmek istiyorum. Bir şey yazmayı gururuma yediremem gibi ama onu da tanıyorum o da asla yapmaz. Hisleri olmayan bir insan da neden beni kıskandırmaya çalışsın diye düşünüyorum diğer yandan da.

Bu sefer gerçekten son olarak, ben bu çocuğa aşığım sanırım. Aklımda bu kadar uzun süre takılı kalmasına başka anlam veremiyorum. Gururu boş verip bir daha yazsam, yine aynı şekilde cevap alırsam Feriha gibi düşer bayılırım gerçekten. Yazmasam da böyle düşünmeye devam ederim. Sizce yazsam mı ya da ne yazsam?

Bu sitede görümceler, kaynanalar, eltiler bile bu kadar uzun uzun anlatılmadı
hahaha burda güldüm ama bence gayet güzel ifade etmişsiniz derdinizi, hiç sıkmadan anlatmışsınız. Konuya gelince;

-alman kız arkadaşı size göstermek için paylaşmış olabilir,

-sizin başka sevgiliniz olduğunu görünce o kıza yeşil ışık yakıp "bak eski günlerimizi hatırlıyorum" gibilerinden kızdan bir geri dönüş alma amacıyla da paylaşmış olabilir

-Belki kızın haberi bile yoktur sadece size göstermiştir, egosu incindiyse "ben de boşta gezmiyorum" gibilerinden. ihtimaller çok.

Ama Adamı incitmişsiniz sanki biraz geçmişte, sonra başka sevgiliniz olduğunu da görmüş. E bir kez geri dönüş yapıp seni seviyorum falan da demişsiniz bence tekrar yazarsanız egosu tavan yapar ve hem ipleri eline verirsiniz hem de geçmişin acısını çıkartır. Ben olsam görmemiş gibi ya da görüp umursamamış gibi davranırdım. Hatta bu kızla ilgili paylaşımına beğeni atardım

Üstelik sen beni hayatından çıkarsan da ben seni çıkaramam ne olursa olsun gibi şeyler söylemişti

Bunu diyen erkeklerden birinin bile verdiği sözü tuttuğunu ben daha görmedim... Bir süre sonra unutuyorlar ve geçmişte hiçbir şey yaşamamışız gibi umursamaz oluyorlar. ayrılık esnasında böyle büyük sözler çok veriliyor yani ama genelde boş

Diğer husus ise bence ona aşık değilsiniz. Öyle olsa başkalarıyla denemezdiniz. Boşta kalınca onun ilgi ve sevgisini özlüyorsunuz şeklinde yorumladım.

Yazmayın bence ya. Sonuçta bir kez açılmışsınız ve karşılık alamamışsınız. Biliyorum kabullenmesi zor ama isteyen adam allem ediyo kullem ediyo bi yolunu bulup bağlıyo olayı. Ben karşı taraftan hiçbir aksiyon göremedim ayrılırken verdiği kıçı kırık söz dışında

Diğer husus ise bence ona aşık değilsiniz. Öyle olsa başkalarıyla denemezdiniz. Boşta kalınca onun ilgi ve sevgisini özlüyorsunuz şeklinde yorumladım.
Cok tesekkur ederim uzun yorumunuz için Ortak yorumlar 'asık degilsin, sakın yazma' seklinde olmus.

Dediğiniz gibi yapacağım zaten normalde de kimsenin pesinde kosacak bir insan değildim ama bunlar da hep hayatın icinden deyip gecmekten baska carem kalmadı

Yazmayın size aşık değil olsaydı onu hiçbir şey tutmaz bunu sizde biliyorsunuz. Çekingen falan demişsiniz ama bu zamanda çekingen adam yok sadece istemeyen biri böyle uzak durur.

O videoyu hiç üzerinize almayın. Belli ki Alman kızı özlemiş.

aaa konuyu yeni gördüm.bu çocuk o yakışıklı tıp okuyan çocuksa hemen ara.değilse boşver o arasınnn

aaa konuyu yeni gördüm.bu çocuk o yakışıklı tıp okuyan çocuksa hemen ara.değilse boşver o arasınnn
Hahahhaha maalesef o değil ceycey biz onunla çocukluktan tanısıyoruz ben ona düsündügüm seyleri hic cekinmeden söylerim zaten.

Bu isin sonunda onunla evlenirim muhtemelen yıllardır hayatımdan çıkmayan tek erkek o Davetiyeyi de ilk sana yollarım

bak kürkçü dükkanı gibi çocuk.sen gene gençsin hayatını yaşa başka aşklara yelken aç.ama bu çocuk bir köşede dursun.lazım olur bir gün.iyi çocuk yakışıklı çocuk geleceği parlak çocuk

Eski sevgili ile yeniden başlamak

Bu yazı beni etkileyen şeylerden biri. Ama sizin olayda sizin yazmamanız tarafıyım. İsteyen dibinizde belirir.
Karsı tarafın hisleri olsaymıs keske, bunları da okuyup kendimi gaza getirirdim Bugün normalde ikimizin gittiği bir mekana arkadaslarımla gidip hikaye attım, hemen gördü ama gelmedi. Dediğiniz gibi hisleri olsaydı gelirdi.

Gerçekten çok üzgünüm ama bir an önce atlatırım umarım. Tek korkum üzerinden cok zaman gecse bile aklımın bir kösesinde kalma ihtimali. Yirmi yasındayım, ask acısı cekmenin de hayata dahil olduğunun farkındayım ama bu kadar aklımı kurcalamasından cok rahatsız oluyorum.

İliskinin icerisindeyken kendini geride tutan, soranlara 'yok ya asık degilim' diyen bendim. Sonradan bu hale düstügüm icin cok kızgınım kendime. Eski mesajları okuyorum bazen ya da yanımda söyledikleri falan aklıma geliyor. Bir insan sevdigini söylediği insandan bu kadar cabuk uzaklasamaz ya, kandırılmısım demek ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…