Eski sevgiliye mesaj atılır mı?

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
3 yıl birlikteydik askere gitti olgunlaştım dedi bıraktı beni çok sorun yaşadık sonra hayatımdan gitmek istedi gitmemesi için deli gibi yalvardım gitme dedim düzeliriz dedim her defasında görüldü attı yaptıklarını haketmedim çok çok zoruma gidiyor en son konuşmamızda daha iyilerine layıksın dedi ve dediki yakınıma gelmiyorsun bu iyi dedi.Sonra sırf vazgeçtiğimi anlasın diye artık başkasına değer veriyorum dedim hatta whatsapptan hikayede atıcaktım fotoğraf biriyle intten bulup.Benim tek isteğim yazması yada yazmalımıyım baikasıyla mutluluğumu görmeli mi?

Ergen değilsiniz.Yapmayin yalvardım diyorsunuz daha fazla küçük düşürmeyin kendinizi.Sizi sevmeyen insanın pesinden koşmayın.

Bence böyle ergen bir muhabbete gerek yok. Kime neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz hemde olmayan bir şeyi? Evet zor bir şey belki ama adam istemiyor. Üzülme zamanla geçiyor acısı sabret.

eski sevgilim olsan ve mesaj atsan zaten cevap yazmam da
başkasına değer veriyorum diyen biri kapımda yatsa suratına bakmam
başkasına değer veriyorum dediğin adamın döneceği varsa da dönmez. nasıl kafalar yaşıyorsunuz anlamıyorum ki
eski sevgilisine böyle salak hareketler yapan çok kadın var
hemen bi 3. kişinin bahsi geçiyor falan
bunlar kimseyi kıskandırmıyor aksine daha çok uzaklaştırıyor. yapmayı düşünen varsa sakın yapmasın

Adam canımı yaktı ne yapim?

Adam canımı yaktı ne yapim?
Ooffff insanlar eşlerini kaybediyor, 20 yıllık evlilikler bitiyor bu kadar dramaya gerek yok. Adamın gözünde değerin yok biraz daha küçültme kendini. Hadi diyelim geri döndü hiçbir şey eskisi gibi olmaz ki. Bu ilişkinin sonu yok çünkü adam seni sevmiyor. Yarın bir gün bugünleri hatırlayınca çok kızacaksın kendine o yüzden bir an önce kendine gel

Unutmalısın. Başkasıyla fotoğraf koyayım mutluluğumu görmeli fikri çok anlamsız. Siz kendiniz mutlu olmaya bakın o olmadan da mutlu olabilmeye bakın sizinkisi bağımlılık olmuş. Derin bir boşluk yaratmış sizde bu yüzden ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz zamanla geçicek inan bana...

E bu şekilde davranarak onu haklı çıkarmış olmuyor musunuz?

Değişip dönüşürüz ve bu tüm ilişki dinamiklerimizi de değiştirir. Kararına saygı duyup sizde olgun bir şekilde davransanız geri donebilirdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…