Eski sevgiliye mesaj atılır mı?

Zorunuza gitmesi çok normal. Siz hâlâ seviyorsunuz ama adam sizi sevmiyor. Bu durumu değiştirmek istiyorsunuz. Pişman olmasını, sizi aramasını hayal ediyorsunuz. Sevmeyen ve bunu açıkça söyleyip ayrılan biri pişman olmaz. Aklı sizden kaymış. Başka yöne bakıyor artık o. Sizinle ilgilenmiyor bile. Ağzınızla kuş tutun isterseniz. Olmaz, imkânsız. Bunu kabul etmek zorundasınız. Ayrıca, sanki arayacaksınız da biz burada elinizi tutuyoruz, engel oluyoruz gibi davranıyorsunuz. Arayın ya, arayın da ağzınızın payını alın. Sonunda kendinize açık açık küfrettireceksiniz adamı, o olacak!
Ben ona kötülük yapmadım ben onu sadece sevdim ben kötü biri değilim

Sizi seven ve değer veren birisi asla sizi bu hale getirmezdi. Sizi açık açık istemeyen birine bunca çaba boşa. Önünüze bakın. Bakın ki güzel diğer şeyleri görün..

3 yıl birlikteydik askere gitti olgunlaştım dedi bıraktı beni çok sorun yaşadık sonra hayatımdan gitmek istedi gitmemesi için deli gibi yalvardım gitme dedim düzeliriz dedim her defasında görüldü attı yaptıklarını haketmedim çok çok zoruma gidiyor en son konuşmamızda daha iyilerine layıksın dedi ve dediki yakınıma gelmiyorsun bu iyi dedi.Sonra sırf vazgeçtiğimi anlasın diye artık başkasına değer veriyorum dedim hatta whatsapptan hikayede atıcaktım fotoğraf biriyle intten bulup.Benim tek isteğim yazması yada yazmalımıyım baikasıyla mutluluğumu görmeli mi?
Azalarak bit lütfen.. aylardır mesaj atayım mı diyorsun. Yahu sen bu çocuk askerdeyken başkalarıyla görüştüm diye konu açmadım mı? Adam artık haykırıyor seni istemiyorum diye.. yeter artık rahat bırak şunu..

Ben ona kötülük yapmadım ben onu sadece sevdim ben kötü biri değilim
Kötü biri değilsindir mutlaka, ama kendine kötülük ettiğin kesin. Kimse kimse için bu kadar kendini yıpratmamalı. Karşındaki de iyidir sen de iyisindir ama olmaz bazen. Önüne bak, belki de doğru kişiyi kaçırıyorsun bu şekilde. Ayrıca yineliyorum, bence terapi al. Altta yatan bi bağımlılık takıntı sebebi olabilir

3 yıl birlikteydik askere gitti olgunlaştım dedi bıraktı beni çok sorun yaşadık sonra hayatımdan gitmek istedi gitmemesi için deli gibi yalvardım gitme dedim düzeliriz dedim her defasında görüldü attı yaptıklarını haketmedim çok çok zoruma gidiyor en son konuşmamızda daha iyilerine layıksın dedi ve dediki yakınıma gelmiyorsun bu iyi dedi.Sonra sırf vazgeçtiğimi anlasın diye artık başkasına değer veriyorum dedim hatta whatsapptan hikayede atıcaktım fotoğraf biriyle intten bulup.Benim tek isteğim yazması yada yazmalımıyım baikasıyla mutluluğumu görmeli mi?
Ben 22 yaşımda napıodum hatırlamıyorum bile. Neler gelip geçiyor ne insanlar çıkıyor karşımıza bundan çok değil bir kaç sene sonra gülüp geçeceksiniz.

X